Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá Messengeren egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá Messengeren egy olyan srácra, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés
Tegnap este bekövettem instán , ma délelőtt pedig ő is engem.
2017. aug. 23. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Sehogy. Nem neked kell udvarolni
2017. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
3%

sehogy

szerintem ez elég gáz:(

2017. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem eg az első két válaszoló vagy utál téged, vagy leragadtak a középkorban :D

Nyugodtan írj csak rá, elég ha ráköszönsz, megkérdezd hogy van, ilyenek. Aztán majd alakul a beszélgetés. Ha nagyon nincs témátok, vagy nem tudtok beszélgetni, erőltetett lesz, akkor viszont hagyd, mert semmi nem lesz belőle

2017. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Zöld kéz az utolsónak
2017. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem középkorban ragadás, de hogy valaki visszakövette instán és máris ismerkedni kell...... Nem beszélve arról,hogy ha egy ember önmagától annyit sem tud, hogy egy "Szia!" bőven elég , aztán vajon mit kell mondani? Csak nem azt,hogy miért írt rá? Jaaaaa, de, igen.

Akiben ennyi önállóság nincs, az mit kezdene egy párkapcsolattal? Éretlen.

2017. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös, Jééézusooom, ismerkednek az emberek! Hová tart ez a világ?! Nem is értem :D

Egyébként nem mindenkinek van annyi önbizalma, olyan emberismerete és tapasztalata mint neked. Van, aki nem biztos magában, mert nem ismerkedik gyakran. Nekik kell a támogatás, kell egy támpont, kell az, hogy valakitől megerősítést kapjanak.

És egyébként attól, hogy nehezen kezdi az ismerkedést, még lehet párkapcsolata. Nem igazán van köze a kettőnek egymáshoz, nem tudom ezt hogy gondoltad.

#3-as voltam

2017. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Van, aki nem biztos magában, mert nem ismerkedik gyakran"

És mi lenne ha azt mondanám,hogy fordítsuk meg?

-> Van, aki nem ismerkedik gyakran, mert nem biztos magában. <-

Nos? Ez így van. Tini korban ált. az emberek nem robbannak ki az önbizalomtól, de egy párkapcsolathoz önbizalom kell bizonyos szintig. MEg érettség. Aki leragad ott, hogy nem tudja, hogy egy idegennel úgy ismerkedsz, hogy köszönsz és elmondod neki,hogy nem egy zsák krumplit szeretnél rásózni,hanem ismerkedni, akkor miről beszélünk?

Az meg már magánvélemény, hogy a pasizós lányok taszítóak.

2017. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Olyan érdekes , hogy néha egy kérdés alatt a válaszadók 60 százaléka akadékoskodó, magukat többnek gondoló ... Néha pedig csak normális emberek válaszolnak.

Ezek az emberek szerintem csak akkor jönnek fel GYIK-ra , amikor éppen full idegesek és valakin ezt ki kell tölteni.

Aki normális választ írt ,annak köszönöm.

2017. aug. 23. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Te csak szelektálsz, és kiválasztod a neked szimpatikusat és akkor az a normális. :)

Én építő jellegű kritikát írtam, 1-2 csalódás, vagy félre sikeült próbálkozás után majd rájössz. Mindenki a saját kárán tanul. :)

2017. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!