Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lettem 9. -es és elmentem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lettem 9. -es és elmentem tanulni egy másik suliba, ahol avn egy lány akit már kb egy éve ismerek, és akar velem találkozni. (nem akarok vele párkapcsolatot) De nem tudom mit mondjak majd neki ha találkozunk . Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
pl hogy ennel tobbet nem tudsz elkepzelni koztetek...
2017. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem akarsz vele párkapcsolatot. Ennyi, légy őszinte. A lányok díjazzák, akkor is, ha akkor fájni fog neki, sokkal jobb, mint az a "jobbat érdemelsz nálam" szöveg.
2017. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!