Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Játszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Játszik velem már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel megismerkedtem aztán jártunk vagy 3 hétig majd eltűnt nem írtunk már aztán kiderült idővel hogy az volt a baja hogy azt hitte nem érdekel, nem kell nekem de csak úgy látszott beismertem hogy van benne vmi megbeszéltünk egy randit de ő nem jött el normális választ nem adott rá hogy miért nem jött le aztán írta hogy még akar engem és én is őt de nem tesz érte semmit néha írunk hogy él-e még a másik de van hogy vissza sem ír meg flegmáskodik máskor meg küldi a szerelmes emojikat pedig én még mindig szeretném őt hiányzik de szerintem ennek már annyi kb. 3 hónapja tart ez a dolog miért csinálja ezt?

2017. aug. 23. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mar nem erdekled ot, de nyíltan nem képes kimondani. Végülis igen, játszik veled. Na az ilyen fiu az, aki NEM ÉRDEMEL MEG TEGED.
2017. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak játszik veled s húzza az időt hogy te mond ki a végső szót. ahogy a mondás tartja Ha ló nincs a szamár is jó.

Ismerős a szitu, nem éri meghúzni az időt, csak rosszabb lesz. Szerintem szakíts vele s felejtsd el...

2017. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vagy tènyleg játszik vagy nem tudja mit csináljon, hangulatingadozásai vannak

ha sikerülne szemèlyes talàlkozàs, talán meg lehetne beszèlni

2017. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!