Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak barátkozni akar? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátkozni akar? Nem érdeklem és játszik? Érdeklem, de játssza a nezehen elérhetőt/megkaphatót?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy nővel kétszer, közös társaságban, tehát nem randiztam vele. Jelek: Rengetegszer engem néz, hosszú szemkontakt, sok személyes kérdést tesz fel, hosszasan válaszol, a beszélgetés folyik (mintha évek óta ismernénk egymást), sokat mosolyog és nevet a vicceimen, néha dícsér, beleiszik az italomba. Kicsit erősebb flörtölést viszont figyelmen kívül hagyta. Említette, hogy vmikor tekézhetnénk, társaságával(félig közös). A második alkalommal kértem a telefonszámát, de csak mosolygott, majd sietnie kellett, tehát nem adta oda.


Messengeren 1 hét múlva ráírtam. Egyből válaszolt, kérdésekkel bombázott (újabb személyes dolgok). Én kb. 1,5 óránként írtam (így értem rá), ő általában 5 perc után, és újabb kérdések. Elhívtam vacsorázni: "jó, de még visszaszólok". 2 nap múlva Írta hogy jó. Aztán rá fél órára hogy mégsem, de menjünk teázni napközben (pár napra rá)... Nem akartam belemenni (nap közbeni dolgok munkaidőben.... ezt a barátok csinálják), de erősködött, így leokéztam. Eljött a nap (nem beszéltünk 3 napig), délelőtt még írt, hogy várja, majd 10 perccel előtte lemondta (kicsit bullshit ok miatt), és hogy sajnálja. Nem, nem ajánlott másik időpontot.

3 nap múlva írt, hogy menjek vele discoba. Tényleg nem értem rá, így jó bulit kívántam neki.


Összességében úgy érzem, hogy publikus helyen, közös társaságban akar csak találkozni, vagy napközben.


Nekem meg van a véleményem, de kíváncsi vagyok NŐKÉRE. Trollkodást nem kérek. Köszi előre is. Szóval, vélemények?


28F



2016. szept. 1. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem nőként írok (nyilvánvaló a nickemből is) - az én véleményem az, hogy ezt a nőt nem igazán érdekled. Sőt, nekem az az érzésem, hogy nagyon nem érdekled, viszont nem akar bunkó lenni és inkább így "ráz le" hátha feladod.


Szerintem is inkább hagyd őt, és keress olyat akit viszont láthatóan érdekelsz, várja a találkozást és jól érzitek magatokat.

2016. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
* kimaradt, hogy a közös ismerőseinktől állandóan rólam kérdezget. a félreértés elkerülése végett: nem én írok neki sok személyes kérdést, hanem ő nekem.
2016. szept. 1. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem vesz komolyan. Ennyire szeleburdi nem lehet valaki.

Ha pedig nem direkt csinálja akkor van valami defektje... elnézést, hogy írom.

2016. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi bajod van azzal ha napkozben akar talizni ???

Csak este fele lehet ? Mas idopont kizart?

Am meg te is mondtad le vagyis akar o is ugyan ezt gondolgatja rolad ...

2016. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A kérdés nem arra vonatkozik, mi bajom van a napközbennel, hanem:



1, Csak barátkozni akar?

2, Nem érdeklem és játszik?

3, Érdeklem, de játssza a nezehen elérhetőt/megkaphatót?

2016. szept. 1. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Kéreti magát a kedves hölgy,vagy játszmázik ha úgy tetszik...
2016. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként az jön le, hogy csak húzza az agyad, és nem akar komolyabbat, bár akkor lehetne gerince, hogy megmondja nyíltan.
2016. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nőként az jön le, hogy nem érdekeld igazán. Az tetszik neki, hogy tetszik neked. Ha igazán érdekelnéd, nem mondta volna le az összes találkát. Ha taktikázna, a 3-ik talit már azért nem mondta volna le, ha nem akarna elveszíteni. Tisztában kell vele lennie, hogy ennyi beetetés után már nem fogsz teperni utána. Lehet, hogy így akart burkoltan lerázni, mert egyenesen nem akarja megmondani, hogy nem. Mivel közös a társaságotok, gondolom azért érdeklődik, hogy ne legyen mosolyszünet és kínosság, mintha totálisan tojna rád. A helyedben nem keresném és ha nagyon nyomulna ami nem valószínű megírnám neki hogy most az a program lesz amit én javaslok, akkor amikor én szeretném, ha nem leszel ott felejts el örökre.

43/N

2016. szept. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nőként írom, hogy szerintem nem érdekled és játszik. Engem az zavar, hogy ha érdekelnéd, akkor nem mondja le a találkozókat semmi indokkal. Nekem az sem tetszik, hogy ő rögtön válaszol, mikor Te csak 1,5 óránként. Ennyire ráér? A telefont se veszem fel rögtön...

Azt nem írtad, hogy tetszik Neked? Tetszene Neked?

Szerintem inkább felejtős.

2016. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9-es: Élőben normális, és igen, végül is bejön. Annyira nagyon nem vagyok rápörögve, de ki tudja; láttam/látok benne potenciált. Egyelőre ennyi, semmi több.
2016. szept. 2. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!