Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lek*rvázott egy fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lek*rvázott egy fiú?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és az egyik évfolyamtársam lek*rvázott. Igazából nem is egyszer, az egész múlt évem el lett rontva a megjegyzéseinek köszönhetően.

Nem öltözködöm kihívóan, nem ölelgetem a fiúkat és nem "nyalakodok" senkivel, igazából még barátom se volt senkivel.

Persze, a barátnőimmel beszélünk néha fiúkról, de szerintem ez normális, de nem sokszor, és egyébként nem is halhatja.

Átlagos tizenéves vagyok, vannak barátaim, és alapvetően nem is tanulok rosszul. Tudom, hogy le kéne szarni, de mire fel mondhat ilyet? Akinek beszéltem erről, az azt mondta, hogy szerinte tetszem neki.

Lehetséges, hogy tényleg emiatt csinálná? Folyamatosan teszi rám a megjegyzéseket, és már görcsbe rándul a gyomrom, mert nemsokára újra látom...

Tudom, hogy látatlanba nehéz tanácsot adni, de mégis. Valakinek hasonló?

(Nekem egyáltalán nem tetszik)


2017. aug. 24. 02:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt mikor csinálja? Elmentek egymást mellett, és akkor? Vagy milyen körülmények között?
2017. aug. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van egy barátja az osztályomban, és amikor nálunk van szüneten, akkor mondja a barátjának, de direkt úgy, hogy én is halljam, Ezen kívül a folyosón, és legfőképp a hátam mögött..
2017. aug. 24. 02:19
 3/13 A kérdező kommentje:
És igen, most vettem észre hogy rossz kategóriában van a kérdésem, elnézést.
2017. aug. 24. 02:21
 4/13 anonim válasza:
Szerintem inkabb utal. Es zavarja h a baratjaval logsz
2017. aug. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De nem lógok a barátjával. A barátnőimmel ülök a padban/on és általában beszélgetünk, és az ő barátja két paddal előttünk, és akkor mondja mikor odamegy hozzá.

Szerintem sem tetszem neki, csak zavar, mert én úgy érzem, hogy nincs valóságalapja. Próbáltam már beszélni vele, de facebookon letiltott (előtte sem beszéltünk, csak amikor emiatt írtam volna, akkor vettem észre), élőben pedig egyszer akartam tisztázni, és mikor köszöntem, szó nélkül otthagyott.

2017. aug. 24. 02:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra. Öt minősíti, nem téged. Persze, bánt, de csak azt teheted, hogy nem foglalkozik vele. Akik ismernek, tudják, milyen vagy. 17 évesen nyilván nem vagy kqrva. Ez nagyobn kellemetlen. Lehet, te tetszel neki, és tudjaneked nem, így undorító játékba kezdett.
2017. aug. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra semmiképp, magát minősíti evvel, nem tudom mit tehetnél, én fiú létemre fejbeverném, de gondolja, Te nem fogod. Szerintem kérj tanácsot egy tanárnőtől, és mindenképp tanárnőtől. Azt kéne, jól beégetni az ilyet egy egész osztály előtt.
2017. aug. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem tetszel neki, ezért ne is próbálj érzelmeket táplálni iránta. Ha letilt, az nem udvarlás, csak szimplán nem bír.
2017. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hasonlítasz valakire, emlékezteted valakire, akivel negatív élményei voltak.
2017. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyetlenegyszer válaszolj neki, de soha töbször, utána nézd levegőnek. Mondd neki, hogy "eltaláltad, de mivel semmi közöd hozzá, abbahagyhatod egész nyugodtan a nem fogok megsértődni, ha nem mondod többet".

Ilyen esetekben a legjobb módszer - már ha bele akarsz menni abba, hogy egyáltalán válaszolsz neki valamit - ha olyat mondasz, amivel megkavarod az agyát. Dühös válaszra számít,hogy kiborulsz stb, hiszen ezért provokál,de ha elismered, hogy igaza van, a legkevesebb, hogy meglepődik. A váratlan szituk mindig a leghatásosabbak.Csak utána tényleg nézd levegőnek.

2017. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!