Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lek*rvázott egy fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lek*rvázott egy fiú?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és az egyik évfolyamtársam lek*rvázott. Igazából nem is egyszer, az egész múlt évem el lett rontva a megjegyzéseinek köszönhetően.

Nem öltözködöm kihívóan, nem ölelgetem a fiúkat és nem "nyalakodok" senkivel, igazából még barátom se volt senkivel.

Persze, a barátnőimmel beszélünk néha fiúkról, de szerintem ez normális, de nem sokszor, és egyébként nem is halhatja.

Átlagos tizenéves vagyok, vannak barátaim, és alapvetően nem is tanulok rosszul. Tudom, hogy le kéne szarni, de mire fel mondhat ilyet? Akinek beszéltem erről, az azt mondta, hogy szerinte tetszem neki.

Lehetséges, hogy tényleg emiatt csinálná? Folyamatosan teszi rám a megjegyzéseket, és már görcsbe rándul a gyomrom, mert nemsokára újra látom...

Tudom, hogy látatlanba nehéz tanácsot adni, de mégis. Valakinek hasonló?

(Nekem egyáltalán nem tetszik)


2017. aug. 24. 02:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja és attól te még nem leszel k..., ha azt mondod neki, hogy igaza van.
2017. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez volt velem is, csak általános suliban. Akkor én leültem elbeszélgetni ezzel a fiúval, hogy nem értem miért k...áz le, pedig jóban is voltunk, meg alapból indokolatlan. Azzal magyarázta, igazából semmi baja velem, csak szórakoztató velem vitatkozni, hogy mindig visszaszólok stb. Lehet egy ilyen a te sztorid hátterében, szerintem négyszemközt beszélgess a sráccal, hogy neked ez rosszul esik, alaptalan és hagyja abba. :) 16L
2017. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! :)

próbáltam vele beszélni, de otthagyott...

2017. aug. 28. 14:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!