Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » De most komolyan, hogy akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De most komolyan, hogy akar ez a csaj igy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy oldalon irta,hogy jeloljek facebookon aki akarja.Oke.Jeloltem es kepet is mutattam magamrol.Azt mondta helyes vagyok,megadta a szamat is.De volt 100 nal is tobb fura kerdese,hogy miert nincs profilkepem,kivel beszelgetek rajta kivul meg,miert van letiltva az ismeros listam stb

Eloszor keveset beszeltunk.Sms-ekre nem valaszol.Facen irtam neki este,mert azt mondta este ne hivjam.Csak latta es nem ir vissza...ha 6 uzenetet irok neki akkor is csak latta.mikor azt irtam,hogy biztos nem tetszem neki,akkor ita,hogy : tudod a szamom.Alig beszel ha felhivom,mikor kifogyok en is akkor nagyokat halgatunk....Ma irtam facen,hogy hogy van? csak latta....irtam,hogy nem tudom fel hivni,mert nincs meg a toltom....nem ir semmit csak latta -_- hivo a csaj de eleg szemet velem.


2017. aug. 24. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelölje aki akarja?

Az ilyen nem kapcsolatot akar hanem szórakozik!

2017. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Spiritrobber válasza:

Csak pótlék vagy.

Szerinted rajtad kívül hány százan jelölik csak azért, hogy felszedjék?

Na meg a fura kérdések mind facebookkal kapcsolatosak ami eléggé szánalmas szint szerintem.


Az meg hogy felhívod... hát unatkozik.

SMS-re nem felel meg nem is hív mert ő a nő minek költsön rád?

Nem beszél mert nincs témája egyszerűen annyira gyér az intelligencia szintje hogy a felhozott témákhoz sem tud hozzászólni.


Látta és nem reagál feltehetően a másik száz jelentkezőből van olyan aki jobban érdekli és nem is jut arra ideje, hogy rád is fordítson.


A kérdés nem az, hogy ő hogy akar kapcsolatot mert ez az ő dolga és megtalálja majd az agyatlan szintjét.


Inkább azt a kérdést tedd fel, hogy TE mit akarsz ebben a helyzetben miért foglalkozol vele és miért szánsz rá időt energiát és pénzt.

2017. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Röviden? Sehogy.
2017. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nrm volt komoly, ne bánkódj.
2017. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De nem szep a csaj es kover is....Valoszinu valaki atvagta es ezert kerdez ennyi fura dolgot.

En erre gondolok.

En tenyleg meg akartam ismerni mert nekem tetszik!

2017. aug. 24. 19:45
 6/12 Spiritrobber válasza:

A tetszik és az értelmetlen energiapocsékolás az két külön fogalom.

Ha nincs kölcsönös szimpátia vagy törődés akkor nincs miről beszélni.


Akár hogy versz át egy nőt nem indokolja, hogy ilyeneket kérdezzen szerintem ha csak nem rekedt meg itt.

2017. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ronda es kover.De neked "tetszik"!?:)
2017. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen nekem tetszik! Masnak valoszinu csunya....en mindig is az ilyen kis csunyakhoz vonzodtam!
2017. aug. 24. 19:54
 9/12 A kérdező kommentje:
Spiritrobber Akkor szerinted miert nem mondja meg nyiltan???
2017. aug. 24. 19:55
 10/12 A kérdező kommentje:
Azon az oldalon ahol megismertem,meg egy szivet is adott a napokban...Love-olt !
2017. aug. 24. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!