Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mennyire zavaró,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire zavaró, ha egy lánynak nem tűl szép a bőre?

Figyelt kérdés

Vannak rajta kisebb bőrhibák, az arcomon ilyen kipirosodás mindig+ napkiütés a testem kb minden pontján.

Striáim meg narancsbőröm is van, de azokat próbálom eltűntetni.

Van egy pár piros pötty a felkaromon, de nem annyira feltűnőek, kivéve, ha begyullad valamelyik.

Az arcomon van pár (2-3) pattanás, de azokat is igyekszem rendbe rakni.

Ezen kívül van még kismillió sebem a lábamon meg a karomon és egy pár a felsőtestemen is, mert béna vagyok és minden igyekezetem ellenére folyton megsérülök.


Ezen kívül annyit kell rólam tudni, hogy átlag súlyom meg magasságom van. Nyílt és kissé gyerekes a személyiségem és makacs(már csak azért is, már csak azért sem) természetem van.

15/L



2017. aug. 25. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalom természetes hogy nem olyan szép a bőröd ezektöl még ugyan úgy lehetsz különleges és szép 17f
2017. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az.
2017. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na aggódj ezen, aki szeretni fog az úgy is elfogad ahogy vagy. Legyen önbizalmad.
2017. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Engem egyáltalán nem zavar, lehetsz úgy is szép, hogy bőrhibáid vannan, meg a belső számít természetesen, nem a külső :)



15/F

2017. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira, amennyire egy nem tűűűűl szép bőr zavaró lehet :D
2017. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, észre se vettem, hogy elírtam:D

Köszi a válaszokat amúgy!:)

Végül is egy csomó rém ronda bőrű nő mászkál az utcán a férjével/pasijával, szóval akkor velem se lehet akkora gond ugye?

2017. aug. 25. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró. 18/F
2017. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!