Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasit nagyon izgatják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasit nagyon izgatják a hájas női idomok, az pozitív vagy zavaró molett nőknek?

Figyelt kérdés
A nőkön legjobban az tud felizgatni, ha puhább, hájasabbak mindenhol (nem extrém módon, de azért eléggé). Főleg a vastag combok és a puha has ami nagyon lázba hoz. Szívesen simogatnám, puszilnám is szex közben, de úgy tűnik, nem nagyon vevők rá a nők. Miért van ez?

2017. máj. 16. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen alkatú nők általában szégyellik a testüket


24F

2017. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert mi nem vagyunk megelégedve magunkkal..

És hihetetlennek tűnik,hogy valakinek így jöhetünk be.

Férjem már alapból így ismert meg.

Neki ez jön be.

De én azt szerettem volna magamnak is bejöjjek, jobban érezzem magam a bőrömben.

Tettem érte és jobban érzem magam a bőrömben.

Vékony nem lettem, de egy karcsúbb derék is már tud önbizalmat adni az embernek.

2017. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már kinőttem ebből, hogy ez legyen életem problémája, mennyire is vagyok hájas.Ettől nagyobb dolgok kötnek le.

És nem zavarna, ha a megfelelő embert ez izgatná bennem.

2017. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

duci vagyok(nem kövér)

Minden nőt izgat ha szépnek és kívánatosnak tartják és mellé puszilgatják. A legtöbb nőnek csak párkapcsolatban tetszik, lehet az a baj h egyéjszakástól várod ezeket az apavető dolgokat.

2017. jún. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!