Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki, hog fiú létemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hog fiú létemre a dicsérő szavak a szeretett nyelvem?

Figyelt kérdés
Magyarul akkor érzem szeretve magam ha megdicsérnek.
2017. aug. 27. 10:05
 1/6 anonim válasza:

Te is voltál a SZIN-en és kitöltötted a szeretet nyelv tesztet ugye?😏Én is kitöltöttem.

Ha nem akkor bocs de az is ugyanerről szólt😀

És am a kérdésre válaszolva egyáltalán nem ciki.

2017. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ui: Lány vagyok
2017. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak ott lehet kitölteni, csak mondom. :D

Nem gáz, általában a nőkre jellemző, hogy ez a szeretetnyelvük, de attól még teljesen normális vagy, nyugi :D

Nekem mondjuk a minőségi idő. /L

2017. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rágoogleztem mi is, nekem 37% -ban minőségi idő jött ki, de ez szerintem hülyeség, mert mindegyik eléggé elengedhetetlen hogy valakit szeressek vagy ő szeressen engem, nálam nincs ami hátránybaszorulna csak a kérdést direkt úgy állították össze hogy kötelező legyen döntened és hogy egyes dolgok kiszorítsák a többit..

Amúgy nem ciki

18f

2017. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a teszt szerintem hülyeség. Minden második kérdés az volt hogy "Szeretem-e, ha megérintenek?" Már hatszor arra nyomok, hogy inkább mást preferálok, erre a kövi kérdés ugyanaz csak más szituációval vázolva.
2017. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert kivancsi arra, hogy mikor mit preferalsz. Ez a teszt alap az egyik legbiztosabb eredmenyt ado tesztek egyike( talan az Ichikawa ami ennel biztosabb, de nem minden esetben hasznalhato). Nekem a testi erintes es a minosegi ido :D es nem, nem gaz

20/f

2017. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!