Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha még nem csókolóztam? A voltbarátnőim már igen. 12 L

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki ha ennyi idősen már csókolózik
2017. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Még mindig nem ciki egyáltalán

Ne a többiek után menj, azt és úgy csináld, ahogy neked jó és amikor szeretnéd, 12 évesen semmiről nem vagy lemaradva..

2017. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

OMG 12 évesen? 13 évesen meg majd az lesz gáz, hogy még szűz vagy?!

Dugasd meg magad aztán örülj magadnak, hogy már nagy vagy..

2017. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Viszont csak azért csókolózni valakivel, hogy elmondhasd mindenkinek milyen "menő" vagy nem éri meg. Legalábbis szerint.

13L

2017. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Sírni tudnék az ilyen fiatal gyerekek kérdésétől...

Kislány figyelj! én 15 évesen csókolóztam először, akkor lett az első barátom. Nem fogsz belehalni nyugi, ráérsz még, akkor van a baj ha 30 évesen kérdezed ezt.

2017. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől jobban érzed magad, még én sem csókolóztam. 15/L
2017. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Irj
2017. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezeken a kérdéseken én is kiakadok.. 12 évesen miért akarsz te csókolózni?

Én is 14 múltam az első csóknál, sőt, az első barátom csak 15 évesen volt.. Nem kell ilyen korán kezdeni.

2017. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ne piszkáljátok már azért tette fel a kérdést mert kiváncsi valamire ha pedig ez az akkor csak válaszoljátok meg vagy ne is írjatok semmit



nem nem gáz szerintem ráérsz még és semmi baj ha kiváncsi vagy rá (ne foglalkozz a többiekkel) valószínűleg a barátnőid csak azért csinálták hogy menők legyenek csak akkor tedd meg ha szerelmes vagy és készen állsz rá :) 13/L (én se csókolóztam még)

2017. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hidd el hogy ha idősebb leszel megérted a reakciónkat a kérdésre. Bár szerintem akkora már az lesz a "normális" hogy már 12 évesen már nem szűz...

Nem lecseszni akarjuk csak szimplán röhejes az ha valaki fiatalon azért érzi magát kellemetlenül mert pár kis pi.csa azt hiszi 12 évesen annyira érett hogy mindent megtehet. Tudom most jelenleg csak csókról van szó, de 12 évesen még bőven ráér ezekkel, és felesleges cikinek gondolnia :)

16/L

2017. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!