Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szereti lanyok kozul ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti lanyok kozul ha a hajaval jatszanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ket ismerosom roppantul szereti ha a hajukkal jatszok termeszetesen csajok ;) Ti is szeretitek ? Es ha igen mindenkinek hagyjatok , vagy csak "kivalasztottaknak" ? Indokoljatok , hogy miert szeretitek avagy miert nem . Es miert pont bizonyos embereknek hagyjatok! Mindenkinek koszi :D


UI: Mivel haj fetisem van irjatok le milyen szinu, hosszusagu hajatok van . Nemeteket es korotokat is irjatok le :D Egy 16 eves srac



2017. aug. 27. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha a hajammal játszanak és azért mert ez nekem kb. azt jelenti, hogy törődik velem. És csak bizonyos embereknek engedem meg hogy ezt csinálja mivel ha mindenki csinálhatná akkor már nem lenne különleges senkinek hogy hozzám nyúlhat.

A hajam a vállamnál kicsit hosszabb és meghatározhatatlan leginkább az aranyra hasonlít. 14/l

2017. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Én is szeretem ha a hajammal játszanak :D csak barátoknak és barátnőknek szoktam hagyni például azt is nagyon szeretem ha befonják.Félhosszú egyenes barna hajam van

16/L

2017. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem ha jatszanak vele, de azt nem birom ha mindenki. Csak az nyulhat hozza aki tenyleg nagyon nagyon jo baratom vagy tobb is. Azert szeretem, mert olyankor velem van elfoglalva az illeto (nem vagyok figyelem ehes ne ertsetek felre).

[link] <- nagyon hasonlit az o hajara es most egyenesre van vagva. Alapbol a hajam is egyenes szalu 15L (kielegito valasz volt?)

2017. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem igazán szeretem, ha a hajammal játszik akárki. Még a barátnőimnek se szoktam megengedni. De mikor a kiszemeltem játszott vele, azt szerettem. Szóval neki megengedem.:D

Másoknál azért nem szeretem, mert egyszerűen zavar. Ha Ő játszik vele, mert az jó érzés.:)

A hajam csípőig ér, világosbarna és göndör.

Egy 14 éves, szintén hajfétises lány

2017. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon vagyok oda ha a hajammal játszanak. Csak nagyon különlegesség személyeknek engedem meg (pl barátom, kiszemelt pasi, fodrász 😂).

Barna hullámos hajam van,kb a vállam és a könyököm között van a hajam vége (tehát adig ér). 17L.

2017. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretem. Vagyis szeretném. Nagyon örülnék neki a pasim néha belesimítana. Na de ehhez előbb egy fiú kellene :)

15lány

2017. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én is szeretem, ha birizgálják a hajam! :D Viszont csak a barátnőimnek, jobb fiú barátaimnak és persze kiszemeltnek hagyom! Mindig megkapom, hogy milyen puha a hajam, szóval ők is szeretik birizgálni ;) A vállamtól kicsit tovább ér, természetes szőke, egyenes

18L

2017. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia :) nekem inkább fiú barátaim vannak és ők a hajam megszállottjai :)) ha ők birizgálják a hajam azt nagyon szeretem,de azért bárkinek nem engedem meg.A padtársamnak is haj fetise van és addig nyaggatott amíg megtanítottam,hogy hogyan kell befonni.De így visszagondolva most teljesen a javamra válik :D a hajam kb.a hátam közepéig ér,van aki szerint méz színe van ,de pontosan nem tudnám meghatározni :)
2017. aug. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok valaszt <3 szivem szerint meg tapiznam mindenki hajat xd
2017. aug. 28. 09:25
 10/12 anonim válasza:

Én például imádom ha a hajammal játszanak :)És csak bizonyos embereknek hagyom.Előtzem is írták,hogy ha mindenki hozzáérhetne akkor már nem lenne különleges.Én mondjuk azt is nagyon szeretem ha piszkálják a hajam :) (Mondjuk majdnem ugyan az XD)A hajam kb.a hátam közepéig ér és aranybarna.

13/L

2017. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!