Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Az igazi férfi a telt nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az igazi férfi a telt nőket szereti, a kutyák játszanak a csontokkal? "

Figyelt kérdés

Mennyire igaz ez a mondás manapság?


[link]



#a telt lányok a legszebbek
2017. máj. 26. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a nagyon dagadt nők találták ki, hogy vigasztalják magukat. Hadd döntse már el mindenki, hogy ki tetszik neki. :D
2017. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez is csak a klasszikus fat acceptance duma. Az igazság az, hogy a férfiak 90%-a a csinos nőket szereti, legfeljebb egy minimális felesleg elfogadható.
2017. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
A képen szereplő telt nő pedig ritka. A dagadt nők általában nem ilyen arányosan dagadtak.
2017. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Van olyan mondás is, hogy nagy kufferbe jó pakolni csak ciki vele utazni.

A képen látható nő szerintem már nem csupán telt, hanem túl nagy darab. A lábai pl. abszolút nem tetszenek, egybe folyik a bokája a lábfejével.

Ennek ellenére bevállalnám pár alkalomra annak ellenére, hogy egyetlen combja olyan vastag mint a kettő enyém együttvéve mert összességében nem rossz nő.

2017. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Kinek mi. A képen látható, nekem még nem telt nő.
2017. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

A hír igaz!!


[link]

2017. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6-os :DDDDDDD
2017. máj. 26. 15:36
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Jaham. Disznókkal meg játszanak a hentesek.
2017. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
A képen látható hölgynek tuti műcsöcse van. Azzal én is hódítani tudnék.
2017. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez így ebben a formában, nyilván sarkos. Én kövér vagyok...de hívhatnak teltnek is, kinek mi...a címkézés nem zavar. Az tény, hogy sosem voltam vékony..de nem is leszek. :D Ettől függetlenül nem gondolom azt, hogy ez az állítás igaz lenne....hogy attól lenne férfi a férfi, ha egy bizonyos típust szeret. De ez ugyanúgy igaz fordítva is! Tehát attól nem macsóbb egy faszi sem, mert 60-90-60 idom számára az álom, és attól eltérőbb nő már nem is nő... Félreértés ne essék. Mindenkinek más az ízlése. Nőnek, férfinak egyaránt. Semmi baj nincs azzal, ha valaki a csontosakat, az átlagosakat, a telteket vagy a kövéreket szereti. Egészségére! Az biztos, hogy én sosem szenvedtem még így sem pasihiányban soha....bár sajnos nincs olyan vékony derekam, mint a képen. :(
2017. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!