Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket ez taszít, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez taszít, vagy nem gond nektek?

Figyelt kérdés
Ha egy lány a barátnőivel minden hülyeségben benne van, pl. Megszökni a koliból, szellemet idézni, engedély nélkül elutazni kb 80kmre. Van több beirásom.Viszont nem cigizek, nem drogozok, és nem iszok és nem is fogok. Légyszi csak fiúk válaszoljanak, és kort is írjanak!

2017. aug. 29. 09:23
1 2
 11/15 anonim válasza:

Nekem kifejezetten tetszik az ilyen.

Szeretem, ha valaki benne van a hülyeségekben.(persze csak egy határig)


14/F

2017. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálam a szellemidézésnél bukna a mutatvány. Pasi vagyok, nem szeretem az ezós hülyeségeket.
2017. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez a sok felesleges duma... Milyen a segg, csöcsi? :D
2017. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az utazos nem tetszik. Amugy johet
2017. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Es 28
2017. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!