Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a lányokat, valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a lányokat, valaki segít megérteni?

Figyelt kérdés
Miért beszélnek olyanokkal a lányok akik látszólag semmilyen érdeklődést nem mutatnak irántuk de még csak barátság terén sem, plusz a szemed előtt ku*vázott le a srác akivel beszélgetsz és még így is semmi, még így is ír..
2017. aug. 29. 10:04
 1/4 DollarDog ***** válasza:
80%

Üdv 2k17-ben! Amúgy nem minden lány ilyen :D

Szeret ismerkedni, most mi van abban? :D

2017. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
19%
A mai tinilányok ilyenek, meg akarnak felelni az elvárásoknak, nekik mindegy, hogy kivel vannak, a lényeg csak az, hogy legyen valakijük, mert akkor nem lesznek cikik.
2017. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval nem értek egyet, nem minden lány ilyen. Ettől függetlenül igen, sajnos vannak akik tényleg csak arra hajtanak, hogy legyen már valakijük, vagy annyira szerelmesek az illetőbe, hogy az ilyen viselkedés sem érdekli őket.
2017. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még ha szerelmes is lennék abba, aki így viszonyul hozzám, akkor sem játszanám előtte az agyam. Ha nem keres, nem ír, cédának nevez, akkor mi értelme utána szaladgálnom? HA szerelmes vagyok bele akkor nagyon megbánt, de legalább ad egy kezdő lökést, hogy elfelejtsem az iránta táplált érzéseimet.

Úgyhogy hiába vagyok lány, én sem értem azokat, akik olyanok után rohangálnak akik közömbösek velük, vagy rosszabb.

16/L

2017. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!