Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei lehetnek ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei lehetnek ha egy lánynak tetszek bejövők neki?

Figyelt kérdés
Nem egy lányra céloztam, hanem úgy általánosságba ha megláttok egy fiút pl. Egy utcán stb. lányok milyen jeleket adtok nekünk fiúknak? Tök béna jelolvasó vagyok. Kifejtenétek a jeleiteket és leírnátok nekem hogy milyen jeleitek vannak? Köszi.

2017. aug. 30. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Ha meglátok egy fiút aki tetszik, és nem ismerem, akkor csak megnézem, de ennyi. Mondjuk ha ülök valahol, ahol a közelben ő is, akkor oda-oda pillantok, de más olyan "Húú, de nagy" jeleket nem adok neki.

16/L

2017. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Még jöhetnek.
2017. aug. 30. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

ugyanaz mint az első. csak nézem, ha rám néz elkapom a szemem

16l

2017. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi és ebből meglehet állapítani?
2017. aug. 30. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
ha odafigyelsz,igen. én pl sokszor nézem hosszú időn keresztül.
2017. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan bámulom, de ha rám néz, akkor elkapom a tekintetem. Ha nem egyedül vagyok, akkor elkezdek hangosabban beszélni, hogy észrevegyen. Rendezgetem a ruhám, hajam, táskám, hogy normálisan nézzek ki. Viszont a folyamatos hajcsavargatás nálam pótcselekvés, szóval a hajjal babrálásra ne hagyatkozz.

17/L

2017. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!