Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány mp kell, hogy elcsábíts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány mp kell, hogy elcsábíts valakit?

Figyelt kérdés

Főként a nok/ lanyok válasza erdekel.

Hallottam arrol a bizonyos szexi nezesrol amo a celzott ferfiut konnyeden bekebelezi es n tud neki ellenallni, ha te igen te tudod ezt haszbalni akkor nagyjabol korul irnad es elmondanad hogy mennyi ido alatt hat a varázs?

Habar sracok is írhatnak hogy kinek mennyi ido kell hogy érezhetően megnyerjen valakit akivel az utcan szobaelegyedett :D

Nem feltetlen csak a szexi nezes erdekel a tobbi praktikara is kivancsi vagyok.

18f



2017. aug. 31. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az alapján, amit leírtál, neked elég sok.
2017. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Uhhhh kerem az agressziv provokativ megnyilvanulasokat kerulni , nem az oskorban vagyunk hogy egymasnak essunk a semmiert , de ha bunyot akarsz gyere ki a hora egyes es leutlek a bunkos botommal.
2017. aug. 31. 10:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nézd egy idő után már nem elcsábítás lenne ,hanem orrtörés xd
2017. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minimum 1 296 000 mp.

Több hét, akár hónapok.

2017. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, te kezdtél el agresszívan viselkedni és provokálni. :D
2017. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1-Es 5os kérdezonek van igaza, te szóltál be neki gyakorta a semmiért, és még utána leis tagadod.

Nem iismered és semmit nem mondott el magáról mégis azt állitod hogy neki sok időre lenne szüksége ergo egy életképtelennel azonosítottad aki valójában te vagy mert meg azt se tudod értelmezni amit te magad írtál.

2017. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1 mp se. Pedig nem is vetem be a szexi nézésem 😂. A legtöbb fiú/férfi legtöbbször amúgy nem is a lány/nő arcát nézi 😒.
2017. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor mit nez a legtöbb férfi?

Nekem az arca számít, ha beszelek vele azt nezem es latom leginkabb igy annak kell megfelelnie az izlesemnek..

18F

2017. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy tekintet is elég hogy valaki érdeklődését felkeltsd.
2017. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hatos, olvasd el a kérdést, és rájössz hogy miért írtam ezt. Eleve a kérdés egy marhaság, a magyarázat dettó, a helyesírás csak rátesz egy lapáttal.
2017. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!