Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az olyan lányok, akik feketét hordanak, rock/emós zenét hallgatnak, de kedvesek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 31. 12:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha emósnak írja le az emo-t akkor semmiképp se.
2017. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 bocs fèlreírtam, de amúgy igen vagy nem?
2017. aug. 31. 12:40
 3/20 DollarDog ***** válasza:
100%
Engem megfognak! Lehet közbejátszik az hogy kiskoromtól kezdve rockot hallgatok (na jó,nem csak azt de érted)! Valahogy mindig bejött ez a stílus! Mondjuk van olyan ismerősöm akinek abszolút nem áll jól ez a stílus! Kell egy sajátos kinézet a stílushoz!
2017. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Persze, en nem oltozkodom igy de rockot, metalt hallgatok leginkabb meg neha ilyen emo zenét.. Ezeket helyezem eloterbe de mas szamokat is meghallgatok :D

sok szép lanyt latok elvont stilussal :)

18f

2017. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Stark2000 ***** válasza:

Ha gyárilag rendben van a lány, akkor lehet róla szó. Ha alapból nem tetszik, akkor mindegy milyen stílusa van, de a Rock és Emó stílus nem az én "műfajom" semmiben sem. :D Ritkán előfordul, hogy hallgatok Rock zenét, ennyi.


Van egy lány az ismerőseim között aki Rock és Metál fan. Feketében van szinte mindig (pólót illetően, gatya eltérő), de egész csinosan szokott kinézni - csak a maga stílusában. A mostani új hajától eltekintve szerintem szép lány. Nagyon szép kék szemei vannak, aranyos hangja van és kifejezetten kedves, közvetlen. Ő rá azt mondanám, hogy teljesen rendben van stílusra, kinézetre. Rajta kívül nem igazán láttam olyan lányt, aki nekem bejött volna ebben a fajta stílusban. Nagyon személy függő.. de általánosságban azt mondanám, hogy nem jönnek be az ilyen stílusú lányok. Az én esetemben szerintem eléggé eltérő lenne az (élet)stílusunk. Onnantól pedig lehet kedves, maximum barátnak tudnám elképzelni. :/

2017. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen mert legalább van karaktere, bár inkább a rock felé hajlok 18/f
2017. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen tetszik de nem a "stílusa" alapján fogom eldönteni. Az már fontosabb hogy kedves legyen :)
2017. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Nagyon nem. Nekem nem szimpatikusak.


De ne aggódj, fiatal vagy, lezeng a lázadó időszakod, és elkezdesz normálisan öltözködni majd.


Sok ilyen lányt ismerek, aki borzalmas nézett ki, míg emo volt, aztán benőtt a feje lágya, és kiderült, hogy amúgy gyönyörű :)


20F

2017. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen természetesen. Mert rocker vagyok és mindig is az leszek. 18 F
2017. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem pózerek, akik csak azért erőltetik magukra a stílust, hogy "különlegesek" legyenek. :))

18

2017. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!