Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokszor akad össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor akad össze a tekintetem csajokkal, akkor jól nézek ki?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 08:23
 1/10 Emő Pál válasza:
89%
Ennek semmi köze sincs a külsődhöz. Jó persze lehet, hogy megtetszettél neki, de az is lehet,hogy magában azt gondolja, hogy "Jézusom mit bámul engem ez a szerencsétlen?!" Jobb ha beszélsz vele, akkor egyértelműbb lesz majd a helyzet! Sok sikert!
2017. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem, csak szemtengely-ferdülésed van.
2017. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy épp rosszul nézel ki, és azt nézik.
2017. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan,hogy össze akadta a tekintetem egy másik suli egyik bombázó ikerpárjával és mégse tetszek nekik,mivel nem egy szinten vagyunk(szerintem) :D

Ne éld bele magad ennyire

2017. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Számtalanszor" volt már nekem is úgy hogy a csajokkal szemeztem..De ez semmit sem jelentett.. :D :D ahhoz hogy bejöjjek egy csajnak ahhoz mélyebre kell ásni :D (ismerkedni velük) szóval nem kell bele élned magad.. mert egyáltalán nem 100%-os az ügy..
2017. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, Matolcsy Úr, csak 270 fokban tetszik látni, az meg kicsit nagyobb az átlagosnál.
2017. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "nem vagyunk egy szinten" ez hülyeség. Én is sokáig hittem ezt, egészen addig míg egy konkréten nem nézett ki engem magának egy olyan csaj, akit szó szerint minden fiú megnéz.


Bizonyosodj meg róla. Nézz rá megint. Tartsd ott a tekinteted a picit, ha rajtakapod, mosolyodj el egy picit.

2017. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy csak csokis a szád és azt nézik.

Vagy azt nézik, hogy minek nézed őket :D

2017. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor összeakad a tekintetem más fiúkkal, de kizárt, hogy tetszenék nekik. Ráadásul ugye ez kölcsönös, de nekem sem jönnek be, pedig az összenézés alapján ők is hihetnék ezt.
2017. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Horog van a tekintetedben, ezért akad bele mindenkibe. :-))
2017. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!