Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most hogy van? Sokaig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy van? Sokaig azthittem bejovok a fiúnak, egesz nap egyutt lógunk mindig keresi a tekintetem ott van a közelemben stb. Erre most?

Figyelt kérdés

Szoval adott a srac,elvagyunk meg monden mindig feltekennye akar tenni h ez irt ra meg az irt ra,erre mondja egy masik srac(aki hozzáteszem nem ismeri) h xy tetszik neki aki nem is en vagyok,mert h mondta neki vki h a srac szokott meselni xy-rol a barátainak (ezt nemtudom ki mondta neki) holott xy-nal sosem beszelgetnek de tenyleg,sosem lattam meg oket negyszemkozt beszelgetni (mert ugye osztálytársak vagyunk) es egy csomo ember szerint en tetszem neki,csak az a srac állítja (aki eleg pletykás mondjuk) h xy tetszik neki...es ez nagyon rossz,teljesen elbizonytalanitott:(

17/l


2017. ápr. 13. 10:35
 1/3 anonim válasza:
32%
Lehet, hogy a másik azért csinálja, mert neki is bejössz és azt akarja, hogy ne szeresd a másikat, hanem felejtsd el hátha lesz nálad esélye.
2017. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Egy fiúnak bejöhet több csaj is ám.
2017. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
hat szivecskehm sztem szerez be egy luis futyon tatyot meg adidas superstart meg garagés pucsit (amit egy sractol kerly kölcsönt zarolyekbezarca es fes magadnak vmi sexi mek ap ot cicusos szemhelytussal es akk a srac fog fetekenykedni es sini fog utanad tokre iligy lezs
2017. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!