Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit már szinte óvoda óta ismerek, és az egyik legjobb barátom. Az utóbbi időben több időt töltöttem vele, és elkezdtem máshogy tekinteni rá. Azt hiszem belé zúgtam. Úgy veszem észre, hogy ő is kedvesebb velem, meg több időt akar velem tölteni, az iskolában is szokott nézni engem meg rám mosolyog. Bevalljam neki, hogy belé zúgtam? Mert ha félre értettem a jeleket, akkor ha megmondom ezt neki, akkor eléggé megváltozhat a barátságunk. Ti mit csinálnátok?

2017. szept. 5. 22:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 17 éves vagyok.
2017. szept. 5. 22:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Szednék neki virágot. Viccen kívül.
2017. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ,meglehet mondani simán ,hogy "van egy fontos dolog amit el kell mondanom : az utobbi időben ugy érzem hogy belédszerettem ,de ezt egy helyen mond el neki ahová el hívod ;)
2017. szept. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!