Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjem el egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem el egy fiu tetszeset?

Figyelt kérdés
Most jott az osztalyba, es nagyon tetszik, de csak az osztalycsoportba beszelunk (messenger).Sok lany odavan meg erte, de en nem szeretnek az a "rajongo" tipus lenni...Es eloben hogy kezdemenyezzek beszelgetest, vagy ilyesmi???(EZT FIUKTOL KERDEZTEM!!)
2017. szept. 6. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Még mindig 2 dolog van:

- mosoly!

- kedvesség. Ez sok mindent jelent: hogy odamész hozzá, EGYEDÜL, nem 30 barátnőddel, hogy udvarias vagy vele, meghallgatod, válaszolsz neki, magadtól is beszélsz hozzá, stb.


Aztán, ha már sokszor beszéltetek, rátérhetsz bizalmasabb témákra. Meghívhatod pl. az iskolai büfébe.


Azért egy ilyen fiúval nem egyszerű, sokan hajtanak rá.

2017. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Add fel! Ha mar ezt is itt kellett megkerdezned, inkabb hagyd a fenebe. Kepzeld valaszol a srac, ha hozzaszolsz es nincs a kozelben a gyk, hogy el tudd donteni, hogymit valaszolj.
2017. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tetszést nem elnyerik, hanem vagy tetszel eleve és kezdeményez, vagy nem.
2017. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ez változhat, ha jobban megismer.
2017. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom köszöntök egymásnak, ha találkoztok. Onnantól csak egy plusz lépés odafordulni hozzá, és megkérdezni, hogy mi újság, vagy hasonló. Hogy telt a hétvégéje, megcsinálta-e a leckét, stb. Nem kell komoly dolgokra gondolni az elején. Aztán majd látod, hogy mennyire vevő a társaságodra. A mosoly is sokat segít, meg ha látja rajtad, hogy érdeklődsz, nyitott vagy. Egy két odavetett mosoly, érdeklődés, stb után szerintem ő fogja keresni a társaságod, ha szimpatikus vagy neki. Onnantól meg már minden legalább olyan könnyen megy majd, mint az első kezdeti beszélgetésféle.
2017. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá, és beszélgetsz: Szia, hogy vagy? Hogy tetszik az iskola?

Aztán késöbb: van hobbid? Mi az? Ha elárulja, akkor valami okkal lépj le, késöbb nézz utána, és nyűgözd le, de ne tűnj nála okosabbnak, hanem kérdezz is.

Közben mosoly, mond valamit akkor nevetsz, ha vicces, ha nem, már persze akkor, ha viccnek szánta. Húzd ki magad előtte, hadd lássa mid van.

Köbö ennyi. De igazából már rég eldőlt az illatod alapján, hogy van-e esélyed.

2017. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férfiember leginkább a szeme alapján dönt. Az illat az önbizalmat növeli, ill. annyit tud, hogy közvetlenül az agyba megy, megkerülve a tudatot. Még nem is tud róla, de már megszületett a döntés.
2017. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Sajnos ezek nem kézzelfogható dolgok. Vagy el nyered, vagy nem.


Van aki a mosolyával nyeri el, van aki a gondolkodásmódjával, van aki az eszével, van aki az alakjával, stílusával bármivel.


Viszont az is megesik, hogy látok egy lányt, akinek nyilvánvalóan szebb a mosolya, mint annak, akit kinéztem, mégsem tetszik annyira.


Azt tudom mondani, hogy hozd ki magadból a legtöbbet. Merj változtatni, edzés, egészséges táplálkozás, új ruhák, új frizura. Tanulj, dolgozz, képezd magad. Járj emberek közé, ismerj meg minél több embert, légy nyitott, és mosolyogj. (Persze el kell találni a mennyiséget, és nem a "képébe mászni" olyannak, aki nem kiváncsi rád.)


Én nagyon nagy változásokon mentem keresztül az utóbbi 2-3 évben.


"Ez a légy önmagad" duma, ezt sajnos nagyon sokan félreértik. Én úgy éltem korábban, ahogy nekem jól esett, olyan hajam volt, ami nekem tetszett, olyan ruhákat hordtam ami kényelmes volt, nem igazán érdekelt, hogy mit eszek, mozgok-e.


Aztán úgymond benőtt a fejem lágya, a legjobb barátom megmondta nekem, hogy te figyelj már. Hogy nézel ki?


Ha akkor nem kezdünk el mindketten változtatni, és úgy éltünk volna, ahogy mi érezzük jól magunkat, és ahogy kényelmes, akkor most kövéren, barátnő nélkül, borzalmas hajjal, borzalmas ruhákban járva tengődnénk.


Ami akkor jónak tűnt, azon most fogom a fejem, és megmondom őszintén sokkal "kényelmesebb" az ha megakad rajtam egy lány tekintete, minthogy puha rajtam a nadrág. :D


Szóval lényeg a lényeg, hozz ki magadból mindent, ami ott van, és ne akarj görcsösen tetszeni senkinek se. Lesz olyan fiú, akinek fogsz tetszeni.


20F

2017. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!