Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyerjem el egy ismeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem el egy ismeretlen srác tetszését? Hogyan ismerkedjek meg vele? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
léci segítsetek!:) fontos lenne!:)
2011. júl. 24. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
van a fejecskédbe egy dolog és szerintem ha bekapcsolnád és aktiválnád ezen témába te is kiagyalnál valamit de nem adtál meg semmi adatot igy senki nemtudja milyen helyzet pld találkozol vele utcán? vagy csak neten képről láttad igy kicsit megnehezited azt hogy segitsünk a lényeg hogy valahogy vedd fel a kapcsolatot vele és kész:D
2011. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 k4lm0p1r1n ***** válasza:
kortól függ. ha 15 alatt vagy jó neked a facebook is. ha fölötte akkor hívd fel telefonon vagy valahol vedd fel vele a kapcsolatot, és mondd neki hogy megszeretnéd ismerni. kérdezősködj hogy milyen csajok jönnek be neki meg ilyenek. érdeklődj felőle, keltsd fel a figyelmét. számtalan női praktika van ilyen esetekre. nekem bejön ha egy csaj néha kezdeményező.
2011. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen gyakran, és hol szoktad látni?
2011. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szoktam vele találkozni:( max fészbukon tudnánk beszélni
2011. júl. 29. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!