Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen ha úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsaniii2000 kérdése:

Mit tegyen ha úgy érzem biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Most mentem gimibe. Évnyitón egy lányt isnertem csak. (osztálytársam volt általánosba) és oda jött pár új osztálytárs bemutatkozni. Egyik lánnyal tök jóba lettem. Másnap is volt olyan amikor vele voltam szünetbe. Semmi furi nem volt. De amikor el kezdtünk ölelkezni. Minden el köszönésnél meg köszönésnél.. akkor volt fura kicsit. Másnap már szünetekben is ölelkeztünk. Kicsit fiúsabb is a ki nézete. Sapiba van meg ilyenek. Eddig még csak fiúm volt és nem tudtam bele gondolni hogy valaha fog tetszeni egy lány. De benne meg fogott valami. Ha megyek valahova a fiúkat nézem meg. De ha vele találkozok suliba, szinte csak rá tudok gondolni. Sokszor már egymás mellett ülünk. Ha beszélünk mindig mosolygok. Ha ír, őt nyitom meg legelsőnek. Egy fiú is tetszik de úgy érzem ő is. Mit tegyek? Az biztos hogy nem mondom el senkinek mert még nem vagyok benne biztos. De nagyon úgy érzem.

2017. szept. 10. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... Gondold végig. Vonzódsz hozzá? Meg tudnád csókolni, vagy egyebeket csinálni vele? Ha nem, akkor egyértelmű, ha meg igen, akkor elképzelhető, hogy biszex vagy. Ebben az esetben sem kell tudnia róla senkinek, ha nem akarod, ez mindenki magánügye, elég akkor közölni bárkivel is, amikor összejöttél egy lánnyal. Azok, amiket leírtál egyszerű barátságra is utalhatnak, ha meg mégis több, akkor se kell megijedni, nincs azzal se semmi baj. ^^
2017. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok mint te! Először nem voltam benne biztos, hogy tetszik, de most már 100%

Vannak árulkodó jelei. Mondjuk elalvás előtt gondolsz rá? Vagy azt kívánod, bárcsak mindig veled lenne? Vagy pl hétvégéken nem érzed úgy, hogy hiányzik?

Ha igen, akkor elég valószínű, hogy tetszik. :)

Nincs ezzel semmi baj, de semmi képp se híreszteld szét mindenkinek, hogy te akkor most biszex vagy. Sajnos vannak gonosz emberek. :(

2017. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!