Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szoktátok a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktátok a lányok mellét nézni miközben futnak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy viszonylag nagy mellű lány aki bár utál futni a barátnőivel mindig fut amikor mondja a tesi tanár. Pulcsit szokott néha

felvenni hogy ne legyen annyira látszatos. Ti akkor is nézitek ha pulcsit húz fel vagy csak akkor ha pólóban fut?


Esetleg semmelyik sem mert nem érdekel és inkább csak gyorsan lefutod azt pár kört amit a tanár feladott? Vagy inkább a barátaiddal hülyültök és nem is figyeltek miránk?



2017. szept. 10. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát nálam ez eléggé összetett mert elsőnek az megy végig a fejemben, hogy hova is sorolom be, a normális lányok közé vagy a ribizlikhez.


Ha ribizli akkor egyértelműen haverommal jóóóól megnézzük.


Ha normális akkor nem szoktam így hozzá állni a dologhoz.

Inkább arcra nézem meg.


Na meg ezt nálam lehetne még tovább boncolni, de most nincs kedvem kifejteni a teljes gondolkodásom ezzel kapcsolatban.


20/F

2017. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkabb a feneket, vagy a tevepatát nézem
2017. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Technokol Rapid ***** válasza:
Mellet nézni? Áh, én soha. pff... ki néz melleket? ;D
2017. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon látványos nyilván nem tudja elkerülni a figyelmem, akaratlanul is ránézek néha.

De mivel alapból nem is jönnek be a nagy mellek, én nem szoktam nézni :D De ha már megnézek egy lányt, az sose a melle miatt van, az összkép tetszik meg általában, nem egy-egy kiragadott részlet.

2017. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Yeah.
2017. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha mr tesi, akkor inkbb lábakat nézek. ;)

De ha feltűnően pattog, akkor oda-oda pillantok, mert reflex.

2017. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a nézzük a lányokat futás közben leginkább a serdülőkorban lévőkre jellemző, mert akkor kezdik igazán felfedezni magukat és az ellenkező neműek adottságait, ami szerintem valahol természetes dolog. Viszont ez azért mások számára zavaró lehet. Én személy szerint sose csináltam ilyet bármennyire is hihetetlen.
2017. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!