Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon bejön és azt veszem észre, hogy én is neki, de nem tudjuk egymás nevét. És nem tudom, hogy mit csináljak?! (A többi lent)

Figyelt kérdés
Neki és nekem is van kutyánk, és volt olyan, hogy egy ideig szó szerint levegőnek nézett. Vagyis nem mivel állandóan akkor is bámult, csak nem köszönt, viszont elöttem ment és állandóan hátra (felém) bámult. Ha találkozunk, vagy ilyesmi akkor állandóan bámul, nagyon feltünően. Már kérdezett rólam, és szerintem akkor akarta a nevemet is megkérdezni csak én nagyon "ügyesen" elszurtam. Mit csináljak?
2017. szept. 16. 08:32
 1/3 DollarDog ***** válasza:
Mikor legközelebb találkoztok, és még mindig téged néz, menj oda hozzá "Szia,xy vagyok!", és valamivel folytatod még a beszélgetést!
2017. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, itt laksz valamelyik házban? Ha panel.

Utána mondjad ha válaszol,hogy te meg melyikben laksz :)

2017. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet tehetsz ha leszólítod.
2017. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!