Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot szeretnék kérni!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni! Nagyon-nagyon bejön egy srác és elég feltűnően hosszasan nézzunk egymás szemébe mindenki előtt Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy van egy srác aki nekem nem egyszerűen csak tetszik, na mindegy nem ez a lényeg, hanem ennek a srácnak van barátnője és mégis neha képes 1 percen keresztül a szemembe nézni mindenki szeme láttára olyan ragyogó szemekkel és szerelmes tekintettel de elég feltűnően (már nem először megy egy alkalommal mikor így látjuk egymást minimum 2x megcsinálja ezt, legalábbis az utóbbi alkalommal) és ezt valószínűleg a barátnője is latta meg a szülei a haverjai,na szóval értitek mjndenki, és ez még nem minden, egy barátnőmtől kerdezgetett rolam, érdeklődött felolem és ilyenek és, hogy szerintetek mit kéne tennem?, mert én meg nem vagyok jártam ebben 15-eves vagyok, de még egy pasim se volt és nekem ezek a dolgok teljesen ujak, ahoz képest, hogy az én korabeli lányoknak általában már nem is tudom hány pasijuk volt.De nekem szükségem van egy kis segitsegre.
2016. dec. 29. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ismered facebookon vedd fel és kezdeményezz beszélgetést, DE vigyázz mert nagyot koppanhatsz. Az ilyen csávók csak a trófeákat gyűjtik, nekik már az is elég ha van egy lány aki szerelmes beléjük és őt hülyíthetik.( számukra ez önbizalom növelő ) Nem feltétlen van esélyed nála komolyabb szinten. Lehet tetszel neki ,de ez még nem jelenti azt ,hogy nem egy játékszernek tekint. Légy óvatos.
2016. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a segítséget :)!
2017. jan. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!