Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szerint túl kigyúrt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint túl kigyúrt vagyok! Mit csináljak? 15/F

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Csirkülj vissza!
2017. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
menj aludni
2017. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Ego boost.

Nem vagy kigyúrt nyugi :D

2017. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Vagy nem lehet,hogy csak babaháj?^^
2017. szept. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Semmit sem írtál le (magasság, súly, stb)
2017. szept. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
megesik
2017. szept. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes jól mondja. Viccen kívül. Egyel hizlaló dolgokat. Boldogabb is leszel tőle sokkal, es egy kicsivel kevesebb izmod lesz. Egyébként szerintem sem túl jo, ha valaki tiszta izom. Lehet rajta, de akkor is mértékkel! Az szexibb ;)
2017. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
15 evesen tul sok az izom XDDDD ilyet sem hallottam meg :D baratnod vag nemlatott meg igazan izmos fiut/ferfit :D vagy pedig kancsal izom megallapitasban :P
2017. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kanderanszky György válasza:
100%

Ha túl kigyúrt vagy, akkor épp itt az ideje, hogy gyúrj egy kicsit befelé is. - Úgy értem agyra. Olvasgass szépirodalmat, tudományos ismeretterjesztő anyagokat, azaz műveld magad, kápráztasd el szellemi sziporkákkal.


Akkor nyugodtan elmondhatod neki, hogy Te nem is vagy túl kigyúrt, hanem tökéletes egyensúlyban létezel: mindenben naggyá lettél. Persze ha kellőképp "begyúrt" vagy, akkor ilyet nem is mondhatsz neki, szimplán intellektusoddal érezteted mindezt. És az is meglehet, már barátnődet se fogod alkalmasnak találni magad mellé, ha nem szedi össze sürgősen magát és nem próbál meg legalább agyban felzárkózni melléd...

2017. szept. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ellenquick válasza:
Így van, "gyúrj" arra hogy legközelebb azt mondja, hogy túl művelt vagy!!
2017. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!