Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra törvény hogy hány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra törvény hogy hány éves kortól lehet óvszert venni?

Figyelt kérdés

Tudom rossz helyre írom de inkább de .

Hol lehet venni , milyen márkát éri meg ?

És nőnél vagy férfinél cikibb venni ?

És honnan tudom melyik méret jó ?

(14f és tudom inkább ez mint 15 évesen babakocsit .)

Értelmes válaszokat előre is köszönöm szépen 😀.


2017. szept. 18. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
14 éves kortól. Miért lenne ciki venni?
2017. szept. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 youngboy26 válasza:

Az óvszer függ a far--d mérete, ez alapján lehet kotont venni.


Hogy óvszert venni 14 évesen szerintem gáz.

2017. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De nem gázabb mint gyereket csinálni.. Ha már csináljátok, akkor védekezzetek. Senkinél nem nem ciki, hidd el mindenki leszrja, mit veszel. Odaadod rakod a futószalagra esetleg még 1-2 termékkel együtt lehúzza a vonalkódot és fizetsz. Ennyi. Szerintem oda is adják, tudtommal nincs korhatár de ne kövezzetek meg ha rosszul tudom. Nekem biztos hogy 16 évesen kiadták, de el se kérték semmilyen iratom. Én "extra thin-t" szoktam használni, a márkát pedig ki kell tapasztalni, hogy mi jön be. Nekem pl a durex nem jött be, valamelyik haverom meg arra esküszik. De azért csak okosan!:D
2017. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. szept. 19. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!