Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság a lányoknak kell...

Manapság a lányoknak kell kezdeményezni, nyomulni, flörtölni és alkalmat keresni, ha tetszik nekik egy fiú?

Figyelt kérdés

Különben vagy elhappolják más lányok, vagy észre se vesz?

Tudtok ellenpéldát?


2014. júl. 31. 12:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre, hogy a tipikus szép fiúk, akikre minden lány vágyik elég fososak ellenbena rondák eléggé nyomulnak, mernek kezdeményezni
2014. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Semmit sem "kell".

Én mindig úgy tartottam,hogy ha ő szeretne valamit,akkor ő is tegyen érte.

Ez igaz fiúra,lányra és kecskére.

2014. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%

Én csak kivételeket tudok:


Kivételek


A szótagszámlálás szabálya alól hagyományosan kivételt jelent az alábbi néhány szócsoport:


A települések nevét (például Szépkenyerűszentmárton, 7 szótag) és a településrészek nevét (például Régiakadémiatelep, 9 szótag, OH. 199.) hatnál több szótag és kettőnél több szóelem esetén is egybeírjuk.

Ha egy köznévi tag tulajdonnevek nagykötőjellel összekapcsolt együtteséhez kapcsolódik, nem érvényesül benne a szótagszámlálás szabálya, például Újpest–Sopron-labdarúgómérkőzés (szemben ezzel: labdarúgó-mérkőzés, vö. OH. 135. o.).

A tulajdonnevekben – elsősorban az intézménynevekben – rendszerint nem érvényesül a fenti szabály, például Belügyminisztérium, Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem, Szent István Egyetem Állatorvostudományi Kara (OH. 131., 216.).

Az előbbiek mintájára a minisztériumokat közszóként is egybeírjuk hatnál több szótag és kettőnél több szóelem esetén is, például igazságügyminisztérium (OH. 131.).

Egy képzett földrajzi névnél – fehéroroszországi – és két közszónál is előfordul kivételes egybeírás: akasztófáravaló, fizetővendéglátás (OH. 131.).

2014. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj,ha kell vmi neked szerezd meg és ne várj száj tátva a sült galambra.
2014. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez a sült galamb hasonlat ANNYIRA UNCSI.
2014. júl. 31. 12:10
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Tudod mi még az uncsi? A hülye kérdések. :)
2014. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Ja, meg még valami. A hülye emberek. :)
2014. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nekem meg az az uncsi h sok csajnak van pofája a bepróbálkozó fiúkat lealázni, lerondázni, aztán meg itt sírni, hogy egy fiú sem kezdeményez náluk -.-

inkább nézz magadba és gondolkozz el, hány fiút aláztál meg, aki közeleedni próbált feléd! meg ezt más csajnak is mondom, mert tényleg elszállt már veletek a ló nagyon is manapság!

2014. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Meg a kakaós palacsinta. Feltalálták már a Nutellát is...
2014. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
:D Egy fiút sem aláztam meg. Nem értem, miért kell sértegetni és rögtön alázni egy kérdés miatt.:)
2014. júl. 31. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!