Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezek tuteket zavarnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezek tuteket zavarnak?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúnak eres keze, szőrös lábfeje, szakála, hosszú ápolt göndör haja van?
2017. szept. 19. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ebbe nemlátok semmi kivetnivalót, az első kettőröl nem tehet a srác, általában genetika, a szakáll oké ameddig ápolt, és a hosszú göndör hajjal sincs gond ameddig jól áll az illetőnek és valóban törődik vele.
2017. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, amíg ápolt. A szakáll és a göndör haj amúgy is gyenge pontom. :D
2017. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eres kezet kifejezetten szeretem, szőrös lábfejjel nincs gond, szakállal se, ha rendben van tartva és a göndör hajárt odáig vagyok, a hosszút meg nem tudom mire érted, ha olyan max vállig ér, az kb tökéletes, de ha annál hosszabb az se gond, a lényeg, hogy ápolt:D
2017. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te egy hobbit vagy?*_* Komolyra fordítva a szót, ha tényleg illik az acrberendezésedhez és magához a testedhez a hosszú haj és a szakáll kifejezetten vonzó lehetsz az ellenkező nem számára(vagy még a sajátodnak is ;) ) Sőt ha ezt fokozni szeretnénk, egy cyberpunk vagy egy sima rocker stílus és álompasi lehetsz :D
2017. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!