Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így próbálok neki üzenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így próbálok neki üzenni szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
2napja adtam egy pendrive-t egy tanáromnak még tavalyi diáknapon készült képeket teszi nekem rá. Rico,Missmood-méreg című zenét húztam rá. Pénteken adja vissza. Szerintetek meghallgatja? Nagyon szerelmes vagyok ebbe a tanárba. :/ 19éves vagyok ő 55
2017. szept. 20. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem valószínű, hogy meghallgatja.

2. Ha megteszi, akkor sem hinném, hogy magára venné. (mondjuk nem ismerem a számot, nem tudom mi a szöveg...)


Amikor a pendrive-ig jutottam az olvasással, azt hittem, hogy pucér fotókat tettél rá.:D

2017. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg véletlen mégis meghallgatná, és rá is jönne, hogy miért tetted fel a számot a pendrive-ra, mire számítanál?


Azt elhiszem, hogy egy ilyen korú embernek páratlan lehetőség, hogy egy ilyen fiatal lánnyal bújhasson ágyba, de neked sehogy nem lenne jó. Mik lennének a terveid egy korosabb emberrel? Te most kezded élni az életed, ő meg - mondjuk ki - a nagyján már túl van...

2017. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen szakos tanár?
2017. szept. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a képeket fogja rátenni
2017. szept. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

jézusom majd pont meghallgatja :DD szerintem 2mp alatt ráteszi a képeket és annyi. Ha meg is látja a zenét, gondolja, ezeket hallgatod, ennyi.

Félre ne érts, jól tudom milyen szar a plátói szerelem, állandóan részem volt benne, de lássunk reálisan, egy 55éves férfitől ezzel ne várj semmit.

2017. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tettem rá pucér képet.

A zene arról szól mikor 2ember együtt akar lenni de nem lehet.

Tudom ez nem szép dolog sőt..

De egyszerűen már egy éve nem tudok ezen továbblépni.

2017. szept. 21. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Már egy évet elpazaroltál erre az életedből... Az sok idő. Inkább találj valakit, aki hozzád illik!
2017. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!