Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok szerelmes belé,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes belé, nem is tetszik kifejezetten, de mégis vonzódom hozzá, és nem tudok meglenni nélküle. Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Az egyik exemről lenne szó. Mar rég elfelejtettem, de mostanában valahogy ujra vonzodom hozza... Rajottem, hogy hulyeseg volt szakítani vele, es mindenképp találkozni akarok vele. Es nemrég az is kiderült, hogy azóta, hogy szakítottunk sem tud engem elfelejteni (közös barátunknak mondtam, hogy megint érzek valamit iránta, erre o elmondta, hogy akkor mire varok, kérjek tőle találkozót, mert o meg fülig szerelmes belém azóta is). Nem tudom, mit csináljak, mert nem tudom, hogy ha nem vagyok szerelmes (viszont vonzodom hozza, es ugy érzem, nem vagyok teljes nélküle), érdemes-e újrakezdeni. Mert mi van ha hamar elmúlik, es mar megint szegény srác lesz az, aki padlón lesz? Ha nem is vagyok bele szerelmes, szeretem annyira, hogy nem akarok ujra fájdalmat okozni neki... Egész nap ra gondolok, tetszeni akarok neki, ha latom, boldog leszek, meg ha beszelek vele, van egy különös érzés. De az nem szerelem. Viszont van olyan, hogy "elkap a hév", es legszívesebben megolelnem, megcsókolnám, es hagynám a francba az érzelmeket, csak vele akarok lenni... Nincs pillangós érzés a gyomromban, de attól meg érzek iránta valamit. Szerintetek mi ez az érzés? Van értelme újrakezdeni vele? Köszi a valaszokat!
2017. szept. 22. 15:07
 1/6 anonim válasza:
47%
Legyen nyitott kapcsolatotok. És ha nem megy, akkor ne erőltessétek. Vagy mit tudom én.
2017. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha te sem tudod, nem ertem, miert kell válaszolni... Persze köszönöm, hogy voltal olyan kedves, hogy elolvastad, de ha te sem tudod... Na mindegy, köszi a valaszt, ment a zöld pacsi


Annyit kifelejtettem a szövegből, hogy féltékeny is vagyok, ha más lany próbálkozik nála

2017. szept. 22. 15:47
 3/6 anonim válasza:

Akartam segíteni, csak elég nehéz kérdést tettél fel, tekintettel arra, hogy te sem tudod megválaszolni. Akkor elmondom hogy szerintem csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve. Ha érted mire gondolok. De ha tényleg szereted (vagyis úgy érzed hogy szereted) akkor miért is ne próbáld meg újra? Ha meg mégsem, akkor szakíthatsz vele megint, egyszer úgyis talál valakit, akivel elfelejt téged. Ez már kielégítőbb válasz volt?

Előző voltam

2017. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, ilyen valaszt vártam, köszönöm szépen 😘
2017. szept. 23. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind a ketten akarjátok. Akkor?
2017. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na lett a dologból valami? 😊 annyi ilyen kérdést olvasok ahol érdekelne hogy mi lett, de alig árulják el valahol 😕
2018. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!