Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha valaki aki sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki aki sokáig le se xart, sőt kifejezetten bunkó volt veled, de egy csapásra hirtelen rájönne, hogy igazából azért bánt úgy veled mivel szerelmes beléd, adnátok neki egy esélyt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért a nagy esély előtt megnézném, mit tenne értem. De igen, adnék egy esélyt, de előtte várnék minimum egy-két hónapot, hogy mit tenne, ha "küzdeni" kellene értem.
2012. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Szerelmes volt belém, ezért le se szart??! Mi van?
2012. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, de azért csak óvatosan, nehogy véletlenül UTÓLAG kiderüljön, hogy csak egy trófea voltam neki...
2012. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont ebben a helyzetben vagyok... és én igent mondanék de nem tennék semmit... mármint hagynám hogy udvarolj, meg flörtölj, stb... de nem tudnék egy ideig bízni az illetőben... ha van még kérdésed írj privit ;) 16/L
2012. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adnék, de óvatos lennék.
2012. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy ember akinek szokatlan egy másik ember közelsége, sőt olyan furcsa érzést érez amit azelőtt soha, és ettől megzavarodik, és a megszokott életén képtelen változtatni mikor ezzel az új érzéssel találkozik, aztán ahelyett, hogy alkalmazkodna az érzést kiváltó személyt elkezdi utálni, aztán később próbálja felvenni a fordulatszámot, és váltani. Ez kb mennyire furcsa?
2012. jan. 13. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!