Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb haver vagy most miez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb haver vagy most miez?

Figyelt kérdés
Buliban voltam tegnap és hát ott volt az egyik osztálytársam is aki egy nagyon jó haverom is régebben udvarolt nekem de megbeszéltük hogy csak barátok de tegnap mégis elcsattant pár csók. Szerintetek ez most mi lehet? Mert én igazábol baratsagnál többet nem szeretnék mert más valaki tetszik.

2017. szept. 24. 12:43
 1/2 CFB ***** válasza:
Akkor ne csinálj semmit. Ha ittál, az értelmiségi betudja a csókot az alkoholnak (gondolom ez is történt), és nem gondoltam egyből házasságra. Nincs dolgod. Ha majd akár valamit, majd ő megkeres ezzel kapcsolatban
2017. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barátság extrákkal


Amúgy nem csak ne foglalkozz vele

2017. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!