Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudok valasztani ti melyike...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok valasztani ti melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés

Egy hete szakitott velem baratom azzal hogy o mar nem szeret nem mukodik nekunk....

Oke an beletorodtem es jott egy fiu az eletembe akivel elis voltam meg talalkoztam.. es megtudta ezt az exem es rajott a dolgokra hogy hiba volt szakitani.. ezzel a fiuval mar beszeltem mar ismertem mert az exemmel mar 2x szakitottunk... es mikor szakitottunk akkor ismertem meg ezt a fiut.. de ujra osszejottem exemmel es ezt a fiut eldobtam magamtol...

Es most ujra beszelek vele.. es exem megint kepbe kerult..

Teljesen megvaltozott nagyon velem akar lenni es szeretem ot de a masik fiuhoz is vonz valami es nemtudok donteni viszont egyiket se szeretnem megbantani.

Ti melyiket valasztanatok?

Kerlek segitsetek!


2017. okt. 2. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki már kétszer eldobott megteszi újra.
2017. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit zavarosan fogalmaztál. De amit levontam,az az,hogy 2x szakítottatok az exeddel. Ha ő már nem szeret,s csak azért van veled,mert féltékeny a másik srácra,akkor szerintem adj egy esélyt a másiknak.

"es jott egy fiu az eletembe akivel elis voltam meg talalkoztam.. es megtudta ezt az exem es rajott a dolgokra hogy hiba volt szakitani.. " ez az a rész ami nekem gyanús. Megtudja,hogy van valakid,s akkor varázsütésre megbán mindent.

2017. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha még akarsz vagy ötször szakítani, és nem érdekel hogy nem vagy boldog vele, akkor az exed.

Ha meg szeretnél egy normális sráccal lenni akivel boldog lehetsz és szereted, akkor a második.

Innentől kezdve neked kell döntened :D

2017. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem tudsz dönteni akkor válassz egy harmadikat :D


egyébként (ha az előbbi lehetőséget kizárjuk) akkor én a helyedben a második srácnak adnék egy esélyt, az exet meg hagynám a rákba

2017. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Buta voltál, hogy adtál még egy esélyt az exednek... Viszont a helyedben nem mennék bele a másik kapcsolatba se egyből.. Nem is beszélnék vele egy darabig.. Ha tényleg csak "vonzódsz hozzá" akkor félő, hogy csak egy pótlék lesz a barátod helyett és hamar kiábrándulsz belőle.. Az meg nem lenne szép, ha húzod az agyát... Nyáron voltam benne egy ilyen háromszögben, ha gondolod, írj privit :D
2017. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!