Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik életet választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik életet választanátok ha választani kellene? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1-es típus: Viszonylag szerény életkörülmények, de ételre, rezsire, számlákra telne, a nyaralás max nyaranta olykor egy-egy szabadstrand, vagy ha nagyon akciós utat kifognátok, akkor az belföldön. A férjeddel jól kijönnél, imádnátok egymást, (bár a sok fizikai munka kicsit leamortizálta)lenne két gyereket, akiket ám szerény körülmények között, de tisztességesen felnevelnétek. A munkád kicsit kimerítő és néha belefásulsz, de amikor hazamész,akkor a családod felvidít. A férjed családja egyszerű emberkék.

2-es típus: Luxus körülmények, mindent megvehetsz, amit csak szeretnél, luxus nyaralások mert a férjed egy jól menő üzletember(jól öltözött, sármos, jól szituált). Van köztetek korkülönbség minimum 15-20 év, gyereketek még nincs, de nem is esedékes hogy lesz. Munkahelyed nincs, csak a férjed vállalkozásában ténykedsz, ami azt jelenti, hogy nélküle nincs munkahelyed. Szinte naponta vehetsz magadnak új ruhákat, az árát sem kellene megnézned. A férjed szülei elég sznobok és nem is igazán érzed magam jól köztük, semmi más nem fontos nekik, csak a pénz, s te elveszel köztük, mint személyiség.



2017. júl. 19. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
2-es mert gyereket nem akarok. Amúgy meg keresnék melót annyit.
2017. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első van, vagyis ilyennek alakult. Nekem egyelőre megfelelne ez a felállás, kivéve a befásult munkahelyet. Azzal nem érném be semmiképp.
2017. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Jajj kérdező, most megint ez a "pénz nem tesz boldoggá" sablonkérdést húzod elő, mert az első élethelyzet még reálisan összejöhet, a másodikra meg semmi esélyed?


Tudod mi a jó dolog? Az, ha van pénzed meg szerető családod is. Tudod, hogy ez a kettő nem zárja ki egymást, sőt? Szerény életkörülmények között sokkal több az egzisztenciális konfliktus, mint jó anyagi körülmények között. És ez bizony kihat a párkapcsolat minőségére is. Szóval nem kellene itt idealizálni a szerény körülményeket, a luxus körülményekhez meg a lelketlenséget társítani. Te is tudod, hogy ez baromság, csak valahogy fel kell dolgozni, hogy másoknak több van, mint neked.

2017. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Kettes, mivel gazdag csaladbol jovok, boven jol kijonnek a sznob szulokkel. De a ferjem inkabb korombeli legyen es en is a sajat vallalkozasomban dolgoznek, nem az oveben :D

Inkabb azt mondanam, hogy a ketto otvozeset, az elsot semmi esetre sem, egyreszt ki a halal akar nyomorogni, masreszt a penztelensegben nem lehet boldognak lenni. Egy csoro embert sem ismerek, aki olyan boldog lenne allandoan.

2017. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szóval te épp a kettes közegeben támolyogsz.Lehúzod pénzzel,aztán élsz boldogan az egyesben főleg ha kipurcan idő előtt,problem solved.
2017. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Biztos, hogy az 1-est választanám. Nem érdekelne a sok munka, sosem éltem gazdag körülmények között, ha ilyen családi életem lenne, az feltöltene annyi energiával, hogy szeressem ezt az életet :)


22N

2017. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Ha már nagyon választani kell, akkor a 2-est. Én sem akarok gyereket.
2017. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A kettő ötvözete. Nekem apakomplexusom van, 10-15 év plusz belefér, viszont tanultam és dolgoznék akkor is ha van pénze. Persze ez már mind tárgytalan mert van gyerekem is, csak eljátszottam a gondolattal.
2017. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es, de azzal a munkával, amit szeretek csinálni és olyan férjjel, aki szintén inkább "szellemi" foglalkozású, hasonló végzettséggel, mint én.
2017. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha csak a kettp közül lehetne választani, akkor az első, mert megőrülnék, ha nem dolgozhatnék, meg sznob anyós-apóstól mentsen meg az ég...


Én amúgy a kettő kombinációját szeretném:

1) alapvetően jó helyen dolgozom, nem fizikai melót, remélem, ez nem is fog változni a későbbiekben, így már most is tudok külföldre menni nyaralni (nem feltétlen több hetekre, de na)

2) nem akarok gyereket

2017. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!