Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell válaszolni ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell válaszolni ha valaki megkérdezi tőlem a másikról, hogy tetszik e nekem?

Figyelt kérdés
Nem volt ilyen de ha lesz akkor jó volna tudni mit mondjak ami a legudvariasabb lenne.
2017. okt. 3. 17:13
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
Mond meg az őszinte véleményed és kész. Ezt lehet durván fogalmazva is és lehet intelligensen, kulturált módon elmondani, hogy pl; "Igen, szerintem csinosan / jól öltözködik, szép / helyes arca van." Ha meg nem tetszik lehet úgy is, hogy; "Nem az én esetem." és kész. Szerintem fölösleges túl bonyolítani, kisebb megbántódás nélkül pedig úgysem lehet elmondani a másiknak ha te meg bejössz neki.
2017. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szituációtól függ, attól függ hogy hogy néz ki az illető.
2017. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor megmondod, hogy nem az eseted és ennyi. Ez szerintem a legkevésbé bántó. Ha meg tetszik, akkor én ilyenkor aszerint mérlegeltem, hogy szeretném-e hogy ezt mások is tudják. Attól függ, hány éves vagy de 14-15 évesen még sokan komolytalanok voltak, és csak 'gyűjtögették', hogy ki az, akiknek bejönnek.
2017. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!