Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri ez érte? 17L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri ez érte? 17L

Figyelt kérdés

Szóval, kicsit hízékony alkatú vagyok. A barátom nagyon aranyos, mindenben támogat. Pár napja szóba került, hogy szereti az alakom, és szereti, hogy azért "van rajtam mit fogni". Erre én megkérdeztem, hogy akkor is tetszenék-e neki, ha dundibb lennék, akkor is így vélekedne-e,mondta hogy igen. Erre megjegyeztem poénkodva, hogy "gondolom, azért örülnél, ha még inkább lenne rajtam mit fogni". Erre azt mondta, hogy hát igazából igen, lehetséges, vagy valami ilyesmit (nem akart megbántani). Akkor elkezdtem morfondírozni azon, hogy mi lenne, ha egy kicsit híznék, hogy még nagyobb "örömet okozzak" neki. Igazából végülis talán lenne kedvem, de főképp miatta, őérte, meg azt akarom, hogy örüljön. Megkérdeztem tőle, hogy mit szólna, azt mondta, hogy igazából ha én szeretném, meg nem híznék egészségtelen mértékben, akkor részéről oké, de nagyon kihangsúlyozta, hogy "de csak ha én is akarom". Én úgy érzem, szeretném.

Szerintetek megérné ez az egész hízás őérte?

(Bocsánat, ha rossz kategória, a troll válaszokat pedig lehetőleg mellőzzük)


2017. okt. 7. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a "dundibb" lányok jönnek be,de nem is igazán a dundik hanem a nem vékonyak.Mindegy szerintem ha most is tetszel neki ne hízz érte,másrészt ez eléggé fura gondolatok keringtek bennem míg ezt olvastam és hát ilyet ritkán olvastam.Szóval ne hízz érte,főleg ha nem kérte csak te találtad ki.
2017. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megérné, ha tényleg szeretné ő is. De vigyázz arra, hogy ne ess túlzásokba :)
2017. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ő is akarná, csak nem akarja így kimondani, nehogy megbántson, vagy nehogy azt gondoljam ettől, hogy a mostani alakom nem tetszik neki. Pedig nem gondolnám ezt :D

Igazából szerintem nagyon tetszene neki, mert olyan az alkatom, hogy ha hízom, akkor a legtöbbet combra meg fenékre hízom, szóval... :) Csak viszonylag nehéz belőnöm a "megfelelő mennyiséget", szóval lehet hogy nem vágok majd bele...

2017. okt. 7. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vágjál bele nyugodtan!

Pár hónap múlva is működni fog ez a portál, akkor majd felteheted a kérdésed: "milyen fogyókúrát javasoltok?"

.

Érdeklődj a 'kimondottan dundi" (kövér) csajoknál, hogy súlyukból mi előnyük és mi hátrányuk adódik!

2017. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne csinald, mert ha visszafogynal utana csunya lesz a borod.... nem eri meg meg akkor se ha o szeretne meg akkor se ha te. Mas kedveert ne jatsz a testeddel. Es feleslegesen ne hizzal, nem tesz jot az egeszsegednek.
2017. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NE!

Szerintem csak azért mondta ezt, mert nem akart megbántani. Nyilván így tetszel neki, így tart kívánatosnak ahogyan most vagy, különben nem jött volna össze veled.

2017. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!