Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri küzdeni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri küzdeni érte? Vagy ti mit csinálnátok a helyembe? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.és van egy 15 éves lány,akivel elég érdekes a kapcsolatunk.Egy éve ismertük meg egymást,és dobta is miattam akkor a fiúját. Kb március-májusig együtt voltunk de keveset talakoztunk pedig közel lakik. Aztán Májusba összevesztünk és nyáron nem beszéltünk.Ekkor már lett más barátnőm,de nyár végén rám írt a 15 éves lány,hogy hiányzok neki.Újra elkezdtünk beszélni és oktoberbe összejöttünk,majd November végén egyik napról a másikra szépen otthagyott,hogy nem szerelmes.Aztán februárba ráírtam de aztmondta hogy nem tudna szeretni.1 hete felhívtam telefonon és akkoris elmondta hogy nem tudna szeretni.Viszont tegnap lent voltam nála,és úgyanúgy viselkedtünk mintha együtt lennénk,becézgetett meg minden,és aztmondta hogy szeret,sokszor mondta,utana mindig megcsókolt.Majd megkérdeztem tőle hogy miért nincs barátja? Aztmondja: Mert nincs kivel össze jönnie.Mondtam hogy én levegő vagyok vagymi? És mondta hogy ne értsem félre,mert ő már félig az enyém,és hogy újra össze fogunk jönni,mert hamar szerelmes lesz úgyis,meg már mostis érzi.. Meg olyanokat mondott hogy ne csajozzak mert ő akar a barátnőm lenni,nemtudom hogy megéri-e küzdeni érte..

Nagyon hangulatváltozós a csaj. 3 nagy kapcsolatom volt,de csak belé voltam szerelmes,és még mindig.

Ti mit tennétek a helyembe?


2017. ápr. 1. 11:26
 1/4 anonim válasza:

Nekem is hasonló történetem van, sajnos úgy sült el hogy a lánynak nem kellek, és össze jött az unokatesómmal...

Mind1 hozzád vissza térve a lány nem tudja eldönteni hogy mit akar szerintem bár ennyi idő után már eldönthette volna, de mégis feléd húz a szíve nem akar téged csak úgy ott hagyni, adj neki még 1 esélyt de ez legyen az utolsó.

2017. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ő gyerekesen viselkedik 15 éves létére, te meg 18 éves létedre...

L

2017. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a lány nagyon gyerekes. Neki még nem való kapcsolat,ez nyilván való.
2017. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos egyetértek az utolsó két válaszolóval. Sajnálom, de ez nem természetes viselkedés.
2017. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!