Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra milyen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra milyen egy ideális leszólítás?

Figyelt kérdés
Ti milyen leszólításnak örülnétek, mondjuk utcán, vagy buliban? Eltekintve attól, hogy az illető szimpatikus-e, vagy sem.

2017. okt. 7. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Teljes szívemből ajánlom figyelmedbe ezt a videót

16/l

2017. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne vegyél figyelembe olyat, aki PUA videókat linkelget.
2017. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát nem tudom... mondjuk engem nem kell figyelembe venni, mert nem éppen az a típus vagyok, akit le akarnál szólítani, de mondjuk ha valami könyves vagy animés dumával jönnél, valószínűleg nevetnék egy jót, de utána beszélgetnénk. Végül is mindegy, csak valami intelligens és frappáns legyen. Ne ilyen "szia cica, van gazdád" kaliber, de ne is "Szia, rád néztem, és rögtön tudtam, hogy te vagy nekem az igazi", mert ettől szerintem a legtöbb lány elrohanna. Szerintem hallgass a megérzéseidre, aztán vagy bejön, vagy nem.
2017. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!