Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen az ideális lány?

Figyelt kérdés
Mármint tulajdonságokra, külsőre. Mennyi az ideális korkülönbség? Mi az amit nem baj ha a lány nem tud? Mik azok a rossz tulajdonságok amik akár aranyosak is lehetnek?
2017. júl. 27. 01:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kulso az szinte mindegy (ez alatt a hajszin, szemszin,ilyesmit ertem) de a barna haj kek szem nagyon bejon. Engem nem zavarna ha a lany esetleg idosebb lenne pl 1 evvel de a legjobb az lenne ha egykoruak lennenk. Abba a reszbe h mi az amit nem baj ha a lany nem tud eleg sok mindent ellehetne mondani de ha hosszu tavu kapcsolatot szeretnenk akkor nem nagyon kellene szegyellni,titkolozgatni barmit is a masik elott. En szeretem ha egy lany kicsit "hisztis" / "nyavikolos" mert neha cuki tud lenni de azert ne vigye tulzasba...
2017. júl. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Volt már alacsony meg magas barátnőm is ( én 190 vagyok) viszont nekem sokkal jobban bejön ha alacsony olyan kis cuki hatást kelt.

Lehessen vele komolyabb témákról is beszélgetni ez nagyon fontos.

Szimpi ha van közös érdeklődésünk pl zene sport.

És a klasszikus egyenes hosszú haj az mindig bejön 18/f

2017. júl. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2

Arra nem sok esély van hogy nálad magasabb lesz a lány :D

2017. júl. 27. 04:00
 4/18 A kérdező kommentje:

#2

Arra nem sok esély van hogy nálad magasabb lesz a lány :D

2017. júl. 27. 04:00
 5/18 A kérdező kommentje:

#2

Arra nem sok esély van hogy nálad magasabb lesz a lány :D

2017. júl. 27. 04:00
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan lányra vágyom aki szeret, szeret látástól vakulásig .. az első ráncok megjelenéséig és a végben együtt megyünk el. Tisztességes kapcsolat amiben egymásunk bizalma, szeretet és csók örökké él és van. És senki sem állitja meg. Lehet szemüveges meet az vagyok én is, lehet kicsi pocakja vagy sovány. Sok és változatos ruhát hordjon, legyen hosszú haja, ne félénk hanem kicsit bátrabb, örüljön mindennek sose veszekedjünk. Együtt utazzunk, együnk,igyunk. Ennyi. 18F voak
2017. júl. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

-Külső: Mindegy, de azért foglalkozzon magával. Ezt ír nem lehet elmagyarázni. :)


-Velem egyidősek vagy max 19


- Teljesen mindegy, szeretni őszintén azt tudjon!


- Hát ez annyira nem válaszolja meg az utolsó kérdést de ha lesz barátnőm remélem ő is egy őrült lesz mint én. Akivel lehet hülyéskedni viccelődni, és elviseli h ölelősebb bújósabb vagyok.


15/F

2017. júl. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Most én itt hiába fogom részletessen leírni hogyha a Valós életben meg lehet hogy olyan csajba fogok beleszeretni akire nemszámítok (nem az ideál) De mégis van benne olyan ami számomra nyerő és boldoggá tesz. És szerintem vannak emberek akik nem azokkal jöttek össze akiket akartak...
2017. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Külsőre nincsenek nagy követelményeim, legyen viszonylag, vagy nagyon vékony, meg az öltözködése legyen vagy sötétebb vagy valamilyen elvont szubkultúrához tartozó, nem szeretem a divatot. És legyen 160 cm feletti, mert én 185 vagyok. :D


Belsőre:

Nyújtson valami újat, legyen benne legalább egy olyan dolog, amit olyan formában, mint ahogy ő nyújtja senki mástól ne tudjam megkapni. Legyen nagyon nyitott az új dolgokra, ne féljen tőlük, ha velem van, bízzon bennem annyira, hogy elhiszi vigyázok rá. Aztán... Hmm... Az nem gond ha kicsit (vagy nagyon) őrült (bármilyen formában), amíg ezt csak nekem mutatja, és nem a világ felé. Ami pedig a legfontosabb, hogy szeressen úgy, ahogy senki más nem tudna, nekem fontos, hogy az egész napját meg akarja osztani velem, vagy velem akarjon tölteni minden percet, még akkor is, ha semmit sem csinálunk, csak ülünk a szoba közepén és zenehallgatás közben nézzük egymást. :P

Oh és, ez már csak egy kis bónusz, de bírja a fekete/morbid vicceket. :)


Sajnos ennek a lánynak megtalálása egyre reménytelenebb, biztosan létezik, de nem hinném, hogy rátalálok. :p


Most a kis kérdések:

Korkülönbség... Hmm.. Jelenleg 18 vagyok, és 15-re raknám a legalsó határt, ha testileg, érzelmileg és értelmileg is magasabb szintet érne el, mint a korosztálya. A maximum 20 lenne, ha átlagos kapcsolatra vágynék, 24, ha mesebeli "egymásért élünk" szerelem lenne. :)


Mi az ami nem baj? Teljesen mindegy, hogy miben ügyes, vagy miben nem, nem kell, hogy egy konyhai kistündér legyen, mert párt akarok, nem cselédet, akár az is jó, ha együtt a nulláról indulva tanulunk meg főzni/sütni, vagy akármit.


Rossz tulajdonság? A veszekedőhajlamon kívül ilyen nálam nem létezik, mindent meg tudok kedvelni, akármilyen fura aggyal is rendelkezzen az illető lány.


Szóval... Röviden annyi, hogy az ideális/tökéletes lánnyal nem egy párként, hanem egy emberként léteznénk.

2017. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Sohasem gondoltam volna valaha ilyet láthatok hogy vannak még olyan fiúk akik ilyen lányt szeretnének:D A mai világban hatalmas csoda :D

2017. júl. 27. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!