Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelemből elkövetett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemből elkövetett gyilkosságnak vannak előjelei?

Figyelt kérdés
Na jó, a szerelem már itt túlzás. De ezeknek a beteges eseteknek vannak valami előjelei? Mármint, hogy előtte az elkövető, hogy viselkedik pl az áldozatával stb? Szimpla kiváncsiságból kérdezem. Nagyon remélem nem leszek az áldozat egy ilyenben. Mármint kicsit bennem van a félsz, mert az exem 2 évvel a szakítás után is rám van kattanva meg olyan fura mostanában.
2017. okt. 10. 19:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Es én mar nem tudom, hogy hogy kezeljem a helyzetet.
2017. okt. 10. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha túl messzire menne kérj segítséget
2017. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kést szorít a nyakadhoz az már egy jel szerintem. De majd rájössz
2017. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 buszter válasza:

menjetek el pszichologushoz ....ez nem vicc sokat segit .... es egy ilyen latogatas nem ugy nez ki mint a filmeken !

csak egy sima beszelgetes ... de olyan jo tanacsokkal lat el ami esetleg megvaltoztat mindent.

es o majd megmondja hogy ezutan milyen kezelesen kell majd resztvenni

2017. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!