Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jo otlet? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jo otlet? Ti mit szolnatok hozza barmelyik oldalrol?

Figyelt kérdés
Baratnom es pasia osszevesztek meg augusztus vegen es azota is csak rajta jar bnom agya es azt hidtem ha tobbet nem beszelnek konnyeben elfelejti ezertvirtam a nevebe egy eleg csunya uzenetet neki mire a volt baratja letiltotta. A helyzt csak rosszabb lett azota is sir utana es nem erti h mert tiltotta le. Ha bedobok egy levelet a volt baratja postaladajaba h itt es itf ekor es ekkor talizunk nev nelkul nert valami rosszat csinaltam bnommel meg ugyanakkora es ugyanoda beszelnek meg talit de en nem mennek es ok ott osszefutnanak hogy raagalnatok a helyukbe? Jobotlet? Mindenkepp megakarom probalni helyrehozni a dolgokat

2017. okt. 13. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra majd figyelj, hogy el tudjak olvasni a levelet; ne ugy ird mint ahogy ide irtal :)
2017. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Légyszi irjatok fontos lenne


Ez lenne a level szovege:


Szia!


Csináltam valami rosszat más nevébe. Azt hidetem, így jóbb lesz, de csak rosszabb lett és .....


Gyere a várkértbe ahoz a faház szerű valamihez szombaton , jó lenne hogyha tudnám tulisztázni a dolgokat.


Helyesírásilag jo? Te egybol levagnatok h a volt baratnotokrol van szo?

2017. okt. 15. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jó.
2017. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szép kis barát vagy mondhatom.

Inkább mondd el mit tettél, és vállald a következményeit!

2018. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!