Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá ha a lent lévő szöveggel rátok írna egy fiú? (kort is)

Figyelt kérdés
Szia! Figyi, én hanyagolom ezt a mizu meg stb szarszágot. Rátérek a lényegre. Az van hogy nézegettem a képeid és rohadt jól nézzel ki! 😁 Lenne kedved beszélgetni?
2017. jan. 2. 01:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Hat egesz jo.. Feltéve ha biztosra tudod h te is rohadt jol nézel ki.. Mert ha nem akk bazi nagy égés lessz utánna.. 14/l
2017. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha már azt írod, hogy rátérsz a lényegre, térj is rá, ne csak állítsd (hamisan).

Valahogy így: „Csá! Jó a segged, kő kóla?”

2017. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem fogod meg, főleg hogy rögtön a rohadt szóval kezded, a rohadt az nem jó és te még is úgy tünteted fel, ez meg ellentmondás írjad ezt, ha ennyire nem megy:



Hello bevallom őszintén egy kis ideje már megnéztem pár képedet és akkor is már eléggé tetszettél, de még csak most tudtam rávenni magam, hogy elmondjam szimpatikus vagy így külső alapján, lenned kedved beszélgetni?



Habár valószínűleg ez se jó minden alkalomról, lánytól függ, hogy mit kéne írni, nyilván ha rocker az illető , nem ilyan lágy szöveggel nyitok, amúgy neten nem szoktam ismerkedni, élőben milliárdszor könnyebb, neked is ajánlom azt a felületet

17f

2017. jan. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Mivel nincs rólam kép sehol sem,így nem tudom mit szólnék ehhez.DE,ha mégis lenne fent rólam valami,akkor meg nem hinném el,mert nagyon átlag alatti a külsőm.DE,ha jól néznék ki,és valaki ilyet írna,akkor IGEN,nagyon örülnék neki.ÉS tudom,hogy ezt is túlbonyolítottam... :D
2017. jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1 Mindenkinek más tetszik úgyhogy egy próbát megér szerintem.

#2 Neked baj van a stílusoddal. Ember, egy lánnyal beszélsz. Legyen már bennetek tisztelet, tartás meg illem.

#3 Most így belegondolva elég nagy paraszt voltam. Akkor ha azt írnám a "rohadt" helyet, hogy eléggé megfogot a külsőd vagy hogy megtetszettél? Amúgy egy normális, aranyos lánynak néz ki. Nem láttom rajta a mai pasizok, bulizok, ku***lok stílust. Amúgy már egyszer élőben probálkoztam, el is kezdet alakulni valami de a végén beköpte, hogy van palija.

#4 Köszi ! Ha a napokban kapsz az üzenetet, jusson eszedbe ez a kérdés. 😁

2017. jan. 2. 02:42
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Már ne is haragudj, de én visszakézből tiltanálak, az tuti. Most azt hiszed, nagyon laza a szöveged, de a valóságban inkább erőltetett és alpári. Ahogy olvasom, azt érzem, akár utánnam is ordíthattad volna az utcán. Az jön le belőle, hogy a személyiségem nem is érdekel, csak hogy "rohadt jól nézek ki". Nem tudom, más hogy van vele, de nekem sokkal jobban esik, ha azt mondják (vagy jelen esetben írják), hogy szimpatikus vagyok, mert akkor azt érzem, más is érdekel, nem csak a mellem mérete. De ha már mindenképp a kinézetét szeretnéd megdícsérni, használd a szép vagy csinos jelzőket, szerintem a legtöbb lány ezerszer többre értékeli, mint hogy "rohadt jól nézel ki". Plusz rögtön az első mondatodban használod a "sz@r" szót, ami alapjáraton egy beszélgetésben nem bánja annyira a fülemet, de ha rögtön ezzel a szóval indítasz, akkor már nagyon is. Ráadásul engem nagyon zavar a helyesírásod. Nevezz csak szőrszálhasogatónak, de amikor valaki helytelen központozással, rossz helyesírással ír nekem, akkor az nekem két dolgoz sugall: 1. Nem ismeri a helyesírás szabályait, ami akár tetszik, akár nem, elég alap dolog lenne... 2. Egyszerűen nem veszi a fáradságot, hogy ellenőrizze, mit is írt nekem, tehát nem érdeklem igazán. Ne haragudj, de nekem ez a véleményem. 18/l
2017. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

-Szia! Nagyon csini vagy a képeid alapján, ismerkedhetnénk!

-Szia! Láttam a profilodat és nagyon tetszik a stílusod, pláne te. Lenne kedved beszélgetni?

-Helló, a képeid alapján nagyon jól nézel ki. Beszélgethetnénk, ha te is szeretnél!

-Szia! Figyi, én hanyagolom ezt a mizu meg stbt. Rátérek a lényegre. Az van hogy nézegettem a képeid és nagyon jól nézzel ki! 😁 Lenne kedved beszélgetni?- ez a tiéd rohadt nélkül máris sokkal jobb.

2017. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a dumával vagy hatalmas sikert aratsz vagy lebőgsz, de nagyon csúnyán. Attól függ, hogy bejössz-e a lánynak. Sok sikert!
2017. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
*néZel (egy z)
2017. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Most akkor te lany vagy es tetszik egy lany?? Vagy mi???
2017. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!