Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak rá, beszéljek vele vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá, beszéljek vele vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom sokadik ilyen kérdés,de nem tudok hová fordulni segítségért.Annyi lenne, hogy van egy lány a suliban aki 2 évvel fiatalabb,mint én és még tavaly szemeztem vele utána a barátnő szólogattak,de nem nagyon érdekelt.Egyszer két osztálytársam szó szerint oda rángatott "passzióból" hozzá,hogy én szerelmes vagyok belé meg ilyenek,de ott hagytam őket egy "hagyjatok már a 'csába" szöveggel (mentségemre legyen,hogy rossz napom volt :DD).Ezután persze írtam neki,hogy ne haragudjon és megbeszéltem vele.Most viszont észrevettem,hogy folyton ő keresem nem tudom miért és beszélnék vele,de ott van az hogy mi van ha beégek,vagy már nem is akar az után látni + ott van az is,hogy osztálytársammal elég jól elbeszélget bár még mindig szokott néha szemezni velem.

Sajnálom,hogy ilyen túl részletesre és hosszúra sikeredett és tudom,hogy "legyek férfi és beszéljek már vele" de valahogy mégis nehéz lenne :DDD

18/F


2017. okt. 13. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Irj neki :D es hívd el találkozni kettesben

ne legyél puhapocs mert pont emiatt fogsz beegni

Tudd mit akarsz, szerintem elég érett vagy már ehez

19L

2017. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eljutottam addig,hogy bejelöltem még tegnap,de vissza se igazol :D
2017. okt. 15. 20:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Na csaj off,valaki esetleg szerelmi bánatos piálas?
2017. okt. 16. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Na na na! Részleteket! Most!

Amúgy sztem első körben írj rá! :))

2017. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!