Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nyakkiszívásra mit tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hikiliki kérdése:

A nyakkiszívásra mit tudok mondani, hogy mi az?

Figyelt kérdés
csak azért akérdezem mert nemszeretném hogy a szüleim megtudják hogy ki van szíva.Azért próbálom elrejteni,de mégis.........Normális válaszokat kérnék

2017. okt. 14. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Anya, Apa, az ott nyakkiszívás, jól látjátok.
2017. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Normális választ kérsz? Ha egy idióta a párod, akkor már miért adnék normális választ? Ha te idióta vagy, akkor szintúgy... Vállald, amit tettetek és kész. Amúgy én úgy vágnám visszakézből tarkón a pasimat, ha kiszívná a nyakamat, hogy csak úgy nyekkenne... tiszta undorító, amikor valakinek ki van szívva a nyaka...
2017. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd a pasidnak hogy máskor a melledet szívja és probléma megoldva.

Amúgy vastagnyakú felső (ősz van de a sál túl feltűnő ha amúgy nem hordassz) haj leengedése + korrektor ha olyan helyen van, vagy ha elég nagylány vagy a nyakad kiszívatásához akkor ahhoz is legyél hogy "anyu, apu, jövőhéten mikor értek rá, mert be szeretném mutatni nektek a barátomat?" Ez alatt az idő alatt lesz időd felcsapni egy könyvet a helyesírásról is és megtanulni, hogy a "nemszeretném" külön írandó.

2017. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

javasolnám hogy legközelebb ne nyakon

ha intimebb viszonyba vagytok és minden áron szívogatni akar valamit akkor belső comb, mell

amúgy én nem is engedném neki...

kenj rá fogkrémet, attól picit gyorsabban gyógyul ha minden igaz

vagy esetleg seb kenőcs

de nem igazán lehet mit mondani rá

az egy sérülés ha picit látszik csak akkor pl hogy valami kidörzsölte vagy valami

2017. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapozo, korrektor, puder jo az eltuntetesre. Szemelyes tapasztalataim alapjan az alapozom takarta a legjobban. Meg a fekete nadalyto krem is segitett rajta. Vagy ha esetleg kicsi akkor vegyel fel egy chokert :) meg meg nalam bevallt praktika az ha felveszek egy salat es azt mondom hogy faj a torkom,azert vagyok igy.
2017. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Garbó, reggelente vékonyabb sálat már fel lehet venni szerintem, alapozó, leengedett haj. És ne rejtegesd túl feltűnően, mert akkor a szüleidnek gyanús lesz.
2017. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!