Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haveromnak tetszik egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haveromnak tetszik egy csaj de én már titokban összejöttem vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A haveromnak bejön egy csaj amit ő meg is említett(a csaj viszont talonba rakta), de közben nekem is megtetszett a csaj és összejöttem vele, de ezt a haveromnak még nem mondtam. Szerintetek hogy lehetne ezt a legjobban közölni a haverommal?
2017. okt. 15. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Csak őszintén. "Bocs haver, de egy gerinctelen féreg vagyok és felszedtem azt a csajt...remélem nem gond?"
2017. okt. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha enyire egy féreg ember voltál.

Akkor csináld csak magatol ha ezt megtudtad csinálni akkor azt is ki fogod találni hogy mit mondj.

2017. okt. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Kit érdekel, hogy neki ki tetszett meg?! A csaj választott, méghozzá téged.


Nekem meg megtetszett tegnap egy Aston-Martin a szalonban, de csóró vagyok hozzá, de majd jól megverem azt, akinek van pénze is hozzá és megveszi.

2017. okt. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd elneki ennyi. Osdzejonni tudtal a csajjal akkor a havernak is tudod talalni
2017. okt. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De az tényleg mindegy, hogy kinek tetszett meg elobb. Szerinted attól boldog lesz a haverod, hogy tudja, hogy szereted azt a lányt, o viszonozza, de csak azért mert o reménytelenül belezugott nem lehettek együtt? Ezt leírni is tok szar... Érted.


“XY, mondanom kell valami fontosat. Osszejottem YX-szel.” Ha itt elkezd hoborogni, akkor hozakodj elő azzal, amit fentebb irtam. Te rohadtul nem tehetsz arról, hogy kibe szeretsz bele, es arról sem, hogy ki szeret beléd.


Azért mellékesen mondom: jobb lett volna előre szólni, hogy tetszik neked, mert ha valóban a haverod, átengedte volna magától is.

2017. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát Bro, ez így egy szar helyzet :/

Mondd el neki, hogy mi a szitu, ha mástól tudja meg, csak rosszabb lesz :( A lányt pedig ne úgy kézeljétek, mint valami tárgyat... Neki is vannak érzései, majd a lány eldönti ki iránt érez többet, mint barátság/kivel akar összejönni. Az előttem lévő válaszoló írta le legjobban, hogy mit csinálj ;)

2017. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!