Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell jó csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell jó csókolózni?

Figyelt kérdés
Nemrég volt az első csókom, es azt hittem valami nagyobb dolog lesz, több mindent fog bennem elindítani, de ehhez képest kb. annyit éreztem, hogy a srác erősen a számra tapasztja a száját és a nyelvével köröz a számban. Pedig elvileg nagyon jól csókol. Mi volt a gond, vagy hogykell ezt jól csinálni?

2017. okt. 16. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl fiatal vagy még hozzá.
2017. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy túl fiatal lennék, nálam azért sokkal fiatalabbak is szoktak smárolni már.
2017. okt. 16. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

túl sokat agyalsz rajta :D

most ha bele gondolsz mi a szex?? a pasi be rakja neked és húzogatja benned... :D

nem magán az elveken kéne gondolkodni hogy még is hogyan történik a dolog csak szimplán élvezni :D

amúgy te lehet nem is szereted a nyelvest (én se szeretem)

meg nem minden ember egyforma :D van aki szerint lehet hogy jól csókol, másnak pl neked másképp jönne be :D

2017. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik alapvető dolog, hogy legyen meg hozzá a megfelelő kémia.

Lehet, hogy nincsenek meg a megfelelő érzéseid iránta.

2017. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónál a pont. Érzések nélkül valóban ennyire mész a csókkal. Barátnőmmel ha csókolózunk abba se akarjuk hagyni és úgy érzem, hogy felrobbanok, amikor összetapad a szánk... Ez nem technikai kérdés.
2017. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

volt olyan csaj hogy szerettem, de néha csinált olyat ami nekem nem jött be, akkor vártam hogy vége legyen

lehet itt mindent magyarázni, nem csak érzelem technika kérdése is

lehet nyugodtan lefele pontozni mint ahogy itt álltalába szokás

aki iránt nem érzel semmit/nem szimpi úgy se fogod megcsókolni

ha jól csókol (mármint számodra jól) akkor az így is úgy is tetszeni fog

ha olyat csinál amit te nem szeretsz akkor borzalmas lesz akár hogy szereted

volt olyan hogy a számat harapta, nekem ez nem jött be, féltem megcsókolni, hiába szoltam neki nem érdekelt, szerettem de így szar volt

volt olyan hogy le dugta folyton a nyelvét a torkomon, amitől a hányinger jött rám... szerettem de szar volt...


szerintem bármit mondtok nem csak érzelem kérdése, technikán is sok mullik

ismeretlennel is lehet olyan jó (vagy rossz) mint akivel boldog kapcsolatba élsz ha szereted ahogy csinálja

(bár szerintem is több értelme van azzal akivel együtt vagy)

2017. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!