Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a rocker/military stílusú srácok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondjuk bomber jacket, vagy bőr dzseki, bakancs (nem feltétlenül acélbetétes) sötét farmer, esetleg zsebes gatya (cargo)? Vagy ma már csak a pávák rúgnak labdába?
2017. okt. 19. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos láttál már ilyen embert lánnyal, nem? Mi értelme ezeknek a kérdéseknek? Hogy függ össze a rocker/millitary és a páwa stílus? 1000 másik van még, ami szintén vagy szimpatikus EGY lány számára, vagy nem. Attól, hogy a gyakorin most kapsz 5 igent és 1 nemet, nem fognak rád ugrálni a nők az úton, esküszöm nem értem, mintha ez az oldal alkalmas lenne közvélemény kutatásra. :D
2017. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Utálom, ha valaki általánosít

2. Az, ha valaki igy öltözködik, az arra vall, hogy ki akar látszani a tömegből, es igy akarja magára hivni a figyelmet. EZ nem tetszik benne. Egyébként a bordzsekit szeretem egy srácon.

2017. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Az én barátom is ilyen military stílusú. Jár is airsoftozni, nagyon szexi a katonai rucijában, ezt a stílust sokkal inkább nevezem férfiasnak mint ezt a mai páva divatot. Ez a páva stílus nálam elfogadhatatlan a férfiaknál. Egy férfi öltözködjön a neme szerint.

Eltűnőben vannak az igazi férfiak, és sajnos egyre több a vasalt hajú szűk farmerű nagyképű p*cs, ezaz igazság.

Úgyhogy hajrá :)

20L

2017. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2017. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nagyon is bejönnek. Én is ilyen vagyok lányként
2017. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!